MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5059 aanwezige artikelen.
foto Land Titel Prijs
Gros d'Argent Gros d'Argent ND (1274-1287) Bohemond VII Nieuw! Gros d'Argent 1274-1287 [PR] Prachtig Gros d'Argent ND (1274-1287) Bohemond VII 400,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
British West Indies 1/16 Dollar 1/16 Dollar 1820 British West Indies Nieuw! 1/16 Dollar 1820 [ZF+] Zeer Fraai+ 1/16 Dollar 1820 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zuid-Afrika Shilling Shilling 1897 Paul Kruger Zuid-Afrika Nieuw! Shilling 1897 [PR] Prachtig Shilling 1897 Paul Kruger 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Groat Groat 1836 William IV (1830-1837) Engeland Nieuw! Groat 1836 [UNC] Ongecirculeerd Groat 1836 William IV (1830-1837) 175,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Twopence Twopence 1797 George III (1760-1820) Engeland Nieuw! Twopence 1797 [ZF] Zeer Fraai Twopence 1797 George III (1760-1820) 160,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Twopence Twopence 1797 George III (1760-1820) Engeland Nieuw! Twopence 1797 [ZF+] Zeer Fraai+ Twopence 1797 George III (1760-1820) 200,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Crown Crown 1671 Charles II (1660-1685) Engeland Nieuw! Crown 1671 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai Crown 1671 Charles II (1660-1685) 250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 10 Gulden (Goud) 10 Gulden 1898 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! 10 Gulden (Goud) 1898 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Gulden 1898 Wilhelmina (1890-1948) 395,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Cyprus 9 Piastres 9 Piastres 1901 Victoria (1837-1901) Cyprus Nieuw! 9 Piastres 1901 [ZF] Zeer Fraai 9 Piastres 1901 Victoria (1837-1901) 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India Trade Dollar Trade Dollar 1930 B India Nieuw! Trade Dollar 1930 [PR] Prachtig Trade Dollar 1930 B 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië Ducato Ducato ND (1382-1400) Antonio Venier (1382-1400) Italië Nieuw! Ducato 1382-1400 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai Ducato ND (1382-1400) Antonio Venier (1382-1400) 250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Half Crown Halfcrown 1670 Charles II (1660-1685) Engeland Nieuw! Half Crown 1670 [FR] Fraai Halfcrown 1670 Charles II (1660-1685) 170,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland XII Pence XII Pence 1811 Engeland Nieuw! XII Pence 1811 [ZF+] Zeer Fraai+ XII Pence 1811 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland De twaalf provinciën, nieuwe Zilveren Dukaten De Twaalf Provinciën, de nieuwe Zilveren Dukaten set Nederland Nieuw! De twaalf provinciën, nieuwe Zilveren Dukaten [PP] Gepolijste stempel, Proof De Twaalf Provinciën, de nieuwe Zilveren Dukaten set 350,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1/2 Gouden Rijder 1/2 Gouden Rijder 1761 Nederland Nieuw! 1/2 Gouden Rijder 1761 [ZF] Zeer Fraai 1/2 Gouden Rijder 1761 650,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Australië 5 Dollar 5 Dollars 2000 Australië Nieuw! 5 Dollar 2000 Brilliant UNC 5 Dollars 2000 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
België 10 Centimes 10 Centimes 1832 Leopold I (1831-1865) België Nieuw! 10 Centimes 1832 [PR] Prachtig 10 Centimes 1832 Leopold I (1831-1865) 325,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brazilië 200 Reis 200 Reis 1835 Pedro II (1831-1889) Brazilië Nieuw! 200 Reis 1835 [ZF] Zeer Fraai 200 Reis 1835 Pedro II (1831-1889) 160,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ceylon / Sri Lanka 500 Rupees 500 Rupees 1987 Ceylon / Sri Lanka Nieuw! 500 Rupees 1987 [UNC] Ongecirculeerd 500 Rupees 1987 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 50 Cents 50 Cents 1919 China Nieuw! 50 Cents 1919 [PR-] Prachtig- 50 Cents 1919 125,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 10 Cents 10 Cents Yr. 3 (1914) China Nieuw! 10 Cents 1914 [FR] Fraai 10 Cents Yr. 3 (1914) 50,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo 50 Francs Belgian Congo 50 Francs 1944 Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! 50 Francs 1944 [PR-] Prachtig- Belgian Congo 50 Francs 1944 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken 2 Øre 2 Øre 1875 Christian IX (1863-1906) Denemarken Nieuw! 2 Øre 1875 [ZF-] Zeer Fraai- 2 Øre 1875 Christian IX (1863-1906) 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 16 Groschen 16 Groschen 1828 Georg IV (1820-1830) Duitsland Nieuw! 16 Groschen 1828 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 16 Groschen 1828 Georg IV (1820-1830) 160,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 2 Mark 2 Mark 1876 G Friedrich I (1856-1907) Duitsland Nieuw! 2 Mark 1876 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 2 Mark 1876 G Friedrich I (1856-1907) 65,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 3 Mark 3 Mark 1911 Wilhelm II (1888-1918) Duitsland Nieuw! 3 Mark 1911 [UNC] Ongecirculeerd 3 Mark 1911 Wilhelm II (1888-1918) 110,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 1/6 Taler 1/6 Taler 1778 I.W.S. George III (1760-1814) Duitsland Nieuw! 1/6 Taler 1778 [PR] Prachtig 1/6 Taler 1778 I.W.S. George III (1760-1814) 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Finland 2 Euro 2 Euro 2004 Finland Nieuw! 2 Euro 2004 [UNC] Ongecirculeerd 2 Euro 2004 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankrijk 5 Francs 5 Francs 1916 Frankrijk Nieuw! 5 Francs 1916 [FR] Fraai 5 Francs 1916 75,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griekenland 5.000 Drachmai 5.000 Drachmai 1984 Griekenland Nieuw! 5.000 Drachmai 1984 [UNC] Ongecirculeerd 5.000 Drachmai 1984 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Groot-Brittannië 10 Shillings 10 Shillings ND (1943) Groot-Brittannië Nieuw! 10 Shillings [PR-] Prachtig- 10 Shillings ND (1943) 50,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India Rupia Rupia 1904 Carlos I (1889 - 1908) India Nieuw! Rupia 1904 [PR] Prachtig Rupia 1904 Carlos I (1889 - 1908) 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 120 Grana 120 Grana 1856 Ferdinand II (1810-1859) Italië Nieuw! 120 Grana 1856 [PR] Prachtig 120 Grana 1856 Ferdinand II (1810-1859) 75,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 100 Lire 100 Lire 1956 Italië Nieuw! 100 Lire 1956 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 100 Lire 1956 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 500 Lire 500 Lire 1947 Italië Nieuw! 500 Lire 1947 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 500 Lire 1947 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Letland 1 Lats Lats 2004 Letland Nieuw! 1 Lats 2004 [PP] Gepolijste stempel, Proof Lats 2004 70,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 5 Cent 5 Cent 1850 Willem III (1849-1890) Nederland Nieuw! 5 Cent 1850 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 5 Cent 1850 Willem III (1849-1890) 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 10 Cent 10 Cent 1826 Willem I (1815-1840) Nederland Nieuw! 10 Cent 1826 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Cent 1826 Willem I (1815-1840) 190,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1 Gulden 1 Gulden 1913 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! 1 Gulden 1913 [PR] Prachtig 1 Gulden 1913 Wilhelmina (1890-1948) 80,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 2 2½ gulden type 1918 zilverbon Nederland Nieuw! 2 1923 [PR-] Prachtig- 2½ gulden type 1918 zilverbon 280,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1000 gulden 1956 1000 gulden type 1926 Nederland Nieuw! 1000 gulden 1956 1938 [PR] Prachtig 1000 gulden type 1926 450,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Denier Denier ND Bernoldus (1027-1054) Nederland Nieuw! Denier 1027-1054 [PR] Prachtig Denier ND Bernoldus (1027-1054) 375,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Zilveren Dukaat Zilveren Dukkat 1708 over 1707 Nederland Nieuw! Zilveren Dukaat 1708 [ZF] Zeer Fraai Zilveren Dukkat 1708 over 1707 250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland ½ Karolusdaalder ½ Karolusdaalder 1555 Karel V (1506-1555) Nederland Nieuw! ½ Karolusdaalder 1555 [ZF-] Zeer Fraai- ½ Karolusdaalder 1555 Karel V (1506-1555) 550,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Jaarsets 's Rijks Munt Jaarset 's Rijks Munt 1987 Beatrix Nederland Nieuw! Jaarsets 's Rijks Munt 1987 [FDC] Fleur de Coin Jaarset 's Rijks Munt 1987 Beatrix 9,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Proofset Proofset 1994 Beatrix Nederland Nieuw! Proofset 1994 [PP] Gepolijste stempel, Proof Proofset 1994 Beatrix 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Duit Duit 1755 Nederland Nieuw! Duit 1755 [FDC] Fleur de Coin Duit 1755 125,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland BVC Bloemendaal Jaarset BVC Bloemendaal 2002 Nederland Nieuw! BVC Bloemendaal 2002 Brilliant UNC Jaarset BVC Bloemendaal 2002 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederlands West-Indië ¼ Gulden ¼ Gulden 1794 Nederlands West-Indië Nieuw! ¼ Gulden 1794 [UNC] Ongecirculeerd ¼ Gulden 1794 395,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 2 Kreuzer 2 Kreuzer 1848 A Oostenrijk Nieuw! 2 Kreuzer 1848 [PR] Prachtig 2 Kreuzer 1848 A 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Produkten per pagina: 25 50 75 100

Home van de MA-SHOP | Uw winkelmandje | Voorwaarden | MA-Shops Voorwaarden | Datenschutzerklärung | Garantie | Wine Shop | Bordeaux wine