MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5067 aanwezige artikelen.
foto Land Titel Prijs
België Muntset Mintset 2002 België Nieuw! Muntset 2002 [UNC] Ongecirculeerd Mintset 2002 15,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 20 Cents Kwangtung - 20 Cents Yr. 18 (1929) China Nieuw! 20 Cents 1929 [UNC] Ongecirculeerd Kwangtung - 20 Cents Yr. 18 (1929) 100,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo Centime Congo Freestate Centime 1888 Leopold II (1885-1909) Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! Centime 1888 [UNC] Ongecirculeerd Congo Freestate Centime 1888 Leopold II (1885-1909) 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken 5 Kroner 5 Kroner 1939 Denemarken Nieuw! 5 Kroner 1939 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 5 Kroner 1939 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken 25 Øre 25 Øre 1894 Christian IX (1863-1906) Denemarken Nieuw! 25 Øre 1894 [ZF-] Zeer Fraai- 25 Øre 1894 Christian IX (1863-1906) 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken 25 Øre 25 Øre 1919 Christian X (1912-1947) Denemarken Nieuw! 25 Øre 1919 [PR+] Prachtig+ 25 Øre 1919 Christian X (1912-1947) 16,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 1 Mark 1 Mark 1964 G Duitsland Nieuw! 1 Mark 1964 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Mark 1964 G 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 2 Mark 2 Mark 1951 D Duitsland Nieuw! 2 Mark 1951 [ZF+] Zeer Fraai+ 2 Mark 1951 D 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griekenland 5 Drachmai 5 Drachmai 1930 Griekenland Nieuw! 5 Drachmai 1930 [PR+] Prachtig+ 5 Drachmai 1930 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië Testone Testone ND Galeazzo Maria Sforza (1466-1476) Italië Nieuw! Testone 1466-1476 [PR] Prachtig Testone ND Galeazzo Maria Sforza (1466-1476) 1250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 50 Lire 50 Lire 1964 Italië Nieuw! 50 Lire 1964 [UNC] Ongecirculeerd 50 Lire 1964 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Canada 25 Dollars 25 Dollars 2007 Elizabeth II ( Canada Nieuw! 25 Dollars 2007 [PP] Gepolijste stempel, Proof 25 Dollars 2007 Elizabeth II ( 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Cuba 10 Pesos 10 Pesos 1896 Cuba Nieuw! 10 Pesos 1896 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 10 Pesos 1896 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Marokko 5 Francs 5 Francs ND Marokko Nieuw! 5 Francs [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 5 Francs ND 70,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland ½ Zilveren Rijder ½ Zilveren Dukaat 1792 Nederland Nieuw! ½ Zilveren Rijder 1792 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd ½ Zilveren Dukaat 1792 390,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 5 Cent 5 Cent 1933 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! 5 Cent 1933 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 5 Cent 1933 Wilhelmina (1890-1948) 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1 Gulden 1 Gulden 1856 Willem III (1849-1890) Nederland Nieuw! 1 Gulden 1856 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Gulden 1856 Willem III (1849-1890) 180,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Korte Korte 1549 Karel V (1506-1555) Nederland Nieuw! Korte 1549 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig Korte 1549 Karel V (1506-1555) 180,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Denier Denier ND Hendrik II (1014-1024) Nederland Nieuw! Denier 1014-1024 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai Denier ND Hendrik II (1014-1024) 290,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 3 Gulden 3 Gulden 1682 Nederland Nieuw! 3 Gulden 1682 [ZF-] Zeer Fraai- 3 Gulden 1682 700,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 2 Stuiver Utrecht - Dubbele Wapenstuiver 1799 Nederland Nieuw! 2 Stuiver 1799 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd Utrecht - Dubbele Wapenstuiver 1799 295,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland EK Nederland-België Voetbalset EK Nederland-België Voetbalset 2000 Beatrix Nederland Nieuw! EK Nederland-België Voetbalset 2000 [FDC] Fleur de Coin EK Nederland-België Voetbalset 2000 Beatrix 6,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland ½ Cent ½ cent 1891 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! ½ Cent 1891 [FDC] Fleur de Coin ½ cent 1891 Wilhelmina (1890-1948) 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Jaarsets 's Rijks Munt Jaarset 's Rijks Munt 1974 Juliana Nederland Nieuw! Jaarsets 's Rijks Munt 1974 [FDC] Fleur de Coin Jaarset 's Rijks Munt 1974 Juliana 19,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Gouden Dukaat Gouden Dukaat 1807 Lodewijk Napoleon 1806-1810 Nederland Nieuw! Gouden Dukaat 1807 [UNC] Ongecirculeerd Gouden Dukaat 1807 Lodewijk Napoleon 1806-1810 700,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Gouden Dukaat Gouden Dukaat 1631 over 1616 over 1614 Nederland Nieuw! Gouden Dukaat 1631 [PR] Prachtig Gouden Dukaat 1631 over 1616 over 1614 995,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 25 Schilling 25 Schilling 1955 Oostenrijk Nieuw! 25 Schilling 1955 [UNC] Ongecirculeerd 25 Schilling 1955 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 5 Euro 5 Euro 2004 Oostenrijk Nieuw! 5 Euro 2004 [UNC] Ongecirculeerd 5 Euro 2004 12,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Papal states / Vaticaan ½ Baiocco ½ Baiocco 1816 B Pius VII (1800-1823) Papal states / Vaticaan Nieuw! ½ Baiocco 1816 [ZF-] Zeer Fraai- ½ Baiocco 1816 B Pius VII (1800-1823) 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Polen 1/2 Groschen 1/2 Groschen 1509 Sigismund I (1506-1544) Polen Nieuw! 1/2 Groschen 1509 [ZF] Zeer Fraai 1/2 Groschen 1509 Sigismund I (1506-1544) 12,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins Solidus Phocas (602-610) - AV Solidus Phocas (602-610) Romeins Nieuw! Solidus 602-610 n. Chr. Phocas (602-610) - AV Solidus Phocas (602-610) 385,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins Solidus Anastasius I (419-518) - AV Solidus Romeins Nieuw! Solidus 419-518 n. Chr. Anastasius I (419-518) - AV Solidus 750,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins AE Quadrans Republic - AE Quadrans Romeins Nieuw! AE Quadrans Republic - AE Quadrans 110,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romenië 1 Lei 1 Leu 1920 Romenië Nieuw! 1 Lei 1920 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Leu 1920 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Rusland Denga Denga 1746 Elizabeth I (1741-1761) Rusland Nieuw! Denga 1746 [ZF] Zeer Fraai Denga 1746 Elizabeth I (1741-1761) 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Rwanda 1000 Francs 1000 Francs 1971 Rwanda Nieuw! 1000 Francs 1971 [FR] Fraai 1000 Francs 1971 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 2 Scudi 2 Scudi 2003 San Marino San Marino Nieuw! 2 Scudi 2003 [PP] Gepolijste stempel, Proof 2 Scudi 2003 San Marino 295,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 500 Lire 500 Lire 1973 San Marino Nieuw! 500 Lire 1973 Brilliant UNC 500 Lire 1973 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 10.000 Lire 10.000 Lire 1996 San Marino Nieuw! 10.000 Lire 1996 [PP] Gepolijste stempel, Proof 10.000 Lire 1996 32,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Sarawak 50 Cents 50 Cents 1906 H Charles J. Brooke Rajah (1868-1917) Sarawak Nieuw! 50 Cents 1906 [ZF+] Zeer Fraai+ 50 Cents 1906 H Charles J. Brooke Rajah (1868-1917) 650,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Servië 50 Para 50 Para 1915 Peter I (1903-1918) Servië Nieuw! 50 Para 1915 [PR] Prachtig 50 Para 1915 Peter I (1903-1918) 16,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Servië 2 Dinara 2 Dinara 1897 Servië Nieuw! 2 Dinara 1897 [PR-] Prachtig- 2 Dinara 1897 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zuid-Afrika 2½ Shillings 2½ Shillings 1892 Paul Kruger Zuid-Afrika Nieuw! 2½ Shillings 1892 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 2½ Shillings 1892 Paul Kruger 90,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zuid-Afrika Shilling Shilling 1896 Zuid-Afrika Nieuw! Shilling 1896 [ZF] Zeer Fraai Shilling 1896 75,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zuid-Afrika 2½ Shillings 2½ Shillings 1892 Paul Kruger Zuid-Afrika Nieuw! 2½ Shillings 1892 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 2½ Shillings 1892 Paul Kruger 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Tibet Ga-Den Tangka Ga-Den Tangka ND Tibet Nieuw! Ga-Den Tangka [PR-] Prachtig- Ga-Den Tangka ND 50,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Tsjecho-Slowakije 50 Korun 50 Korun 1953 Tsjecho-Slowakije Nieuw! 50 Korun 1953 [UNC] Ongecirculeerd 50 Korun 1953 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Tsjechoslowakije 5 Korun 5 Korun 1928 Tsjechoslowakije Nieuw! 5 Korun 1928 [UNC] Ongecirculeerd 5 Korun 1928 28,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Cyprus 5 Pounds 5 Pounds 1.02.2001 Cyprus Nieuw! 5 Pounds 2001 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 5 Pounds 1.02.2001 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Cyprus 6 Pounds 6 Pounds 1974 Makarios III Cyprus Nieuw! 6 Pounds 1974 [UNC] Ongecirculeerd 6 Pounds 1974 Makarios III 65,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Produkten per pagina: 25 50 75 100

Home van de MA-SHOP | Uw winkelmandje | Voorwaarden | MA-Shops Voorwaarden | Datenschutzerklärung | Garantie | Wine Shop | Bordeaux wine