MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5050 aanwezige artikelen.
foto Land Titel Prijs
Rusland Rouble 1 Rouble 1978 Rusland Nieuw! Rouble 1978 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 1 Rouble 1978 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Albanië Lek Lek 1939 R Vittorio Emanuele III (1939-1943) Albanië Nieuw! Lek 1939 [PR+] Prachtig+ Lek 1939 R Vittorio Emanuele III (1939-1943) 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Albanië 5 Leke 5 Leke 1988 Albanië Nieuw! 5 Leke 1988 Brilliant UNC 5 Leke 1988 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Australië UNC set Australia mintset 2002 Australië Nieuw! UNC set 2002 [UNC] Ongecirculeerd Australia mintset 2002 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bolivia 10 Centavos 10 Centavos 1893 Bolivia Nieuw! 10 Centavos 1893 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 10 Centavos 1893 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brits West-Afrika 1 Penny 1 Penny 1919 KN George V (1910-1936) Brits West-Afrika Nieuw! 1 Penny 1919 [ZF+] Zeer Fraai+ 1 Penny 1919 KN George V (1910-1936) 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Byzantijns AV Solidus Justinianus I (527-565) AV Solidus Justinianus I (527-565) Byzantijns Nieuw! AV Solidus 527-565 n. Chr. Justinianus I (527-565) AV Solidus Justinianus I (527-565) 375,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Byzantijns AV Solidus Anastasius I (491-518) AV Solidus Anastasius (491-518) Byzantijns Nieuw! AV Solidus 491-518 n. Chr. Anastasius I (491-518) AV Solidus Anastasius (491-518) 750,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 10 Cents 10 Cents ND (1911) China Nieuw! 10 Cents 1911 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Cents ND (1911) 950,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Curacao Reaal 1 Reaal 1821 Curacao Nieuw! Reaal 1821 [PR] Prachtig 1 Reaal 1821 330,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken 2 Kroner 2 Kroner 1875 Christian IX (1863-1906) Denemarken Nieuw! 2 Kroner 1875 [ZF+] Zeer Fraai+ 2 Kroner 1875 Christian IX (1863-1906) 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 2 Mark 2 Mark 1904 E Georg (1902-1904) Duitsland Nieuw! 2 Mark 1904 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 2 Mark 1904 E Georg (1902-1904) 80,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Penny Penny 1709 Engeland Nieuw! Penny 1709 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig Penny 1709 750,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Shilling Shilling ND (1639/40) Charles I (1625-1649) Engeland Nieuw! Shilling 1639 [FR+] Fraai+ Shilling ND (1639/40) Charles I (1625-1649) 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Finland 10 Euro 10 Euro 2002 Finland Nieuw! 10 Euro 2002 [PP] Gepolijste stempel, Proof 10 Euro 2002 26,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Finland 10 Euro 10 Euro 2006 Finland Nieuw! 10 Euro 2006 [PP] Gepolijste stempel, Proof 10 Euro 2006 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankrijk 1 Franc 1 Franc Frankrijk Nieuw! 1 Franc 1872 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 1 Franc 180,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankrijk 40 Francs 40 Francs 1817 A Louis XVIII (1815-1824) Frankrijk Nieuw! 40 Francs 1817 [ZF] Zeer Fraai 40 Francs 1817 A Louis XVIII (1815-1824) 600,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankrijk Kreuzer de Billon Kreuzer de Billon ND Frankrijk Nieuw! Kreuzer de Billon [ZF+] Zeer Fraai+ Kreuzer de Billon ND 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griekenland 50 Drachmai 50 Drachmai 1.3.1955 Griekenland Nieuw! 50 Drachmai 1955 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 50 Drachmai 1.3.1955 95,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Groot-Brittannië 10 Shillings 10 Shillings ND (1955) Groot-Brittannië Nieuw! 10 Shillings 1955 [UNC] Ongecirculeerd 10 Shillings ND (1955) 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India 1 Rupee 1 Rupee 1835 C William IV (1830-1837) India Nieuw! 1 Rupee 1835 [PR-] Prachtig- 1 Rupee 1835 C William IV (1830-1837) 140,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India 5 Rupees 5 Rupees ND (1820) India Nieuw! 5 Rupees [ZF] Zeer Fraai 5 Rupees ND (1820) 750,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Colombia 5 Centavos 5 Centavos 1920 Colombia Nieuw! 5 Centavos 1920 [ZF] Zeer Fraai 5 Centavos 1920 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 5 Stuiver 5 Stuiver 1595 Nederland Nieuw! 5 Stuiver 1595 [ZF] Zeer Fraai 5 Stuiver 1595 450,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland ½ Cent ½ cent 1915 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! ½ Cent 1915 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd ½ cent 1915 Wilhelmina (1890-1948) 50,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 5 Cent 5 Cent 1868 Willem III (1849-1890) Nederland Nieuw! 5 Cent 1868 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 5 Cent 1868 Willem III (1849-1890) 190,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 10 Cent 10 Cent 1890 Willem III (1849-1890) Nederland Nieuw! 10 Cent 1890 [FDC] Fleur de Coin 10 Cent 1890 Willem III (1849-1890) 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Rijksdaalder 2½ Gulden 1939 Nederland Nieuw! Rijksdaalder 1939 [PR] Prachtig 2½ Gulden 1939 20,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 5 Euro 5 Euro Max Havelaar (zilver) 2010 Beatrix Nederland Nieuw! 5 Euro 2010 [PP] Gepolijste stempel, Proof 5 Euro Max Havelaar (zilver) 2010 Beatrix 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Het Dommetje Het Dommetje 1992 Nederland Nieuw! Het Dommetje 1992 [UNC] Ongecirculeerd Het Dommetje 1992 5,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 3 Gulden 3 Gulden 1792 Nederland Nieuw! 3 Gulden 1792 [UNC] Ongecirculeerd 3 Gulden 1792 750,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Penning 300 Years New York 300 Years New York 1926 Nederland Nieuw! Penning 300 Years New York 1926 [PR] Prachtig 300 Years New York 1926 495,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Gouden Rijder Gouden Rijder 1761 Nederland Nieuw! Gouden Rijder 1761 [PR] Prachtig Gouden Rijder 1761 2100,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 3 Kreuzer 3 Kreuzer 1702 FN Leopold I (1658-1705) Oostenrijk Nieuw! 3 Kreuzer 1702 [ZF] Zeer Fraai 3 Kreuzer 1702 FN Leopold I (1658-1705) 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Panama Balboa Balboa 1934 Panama Nieuw! Balboa 1934 [ZF+] Zeer Fraai+ Balboa 1934 38,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ptolemaic Kingdom AE24 Ptolemy XII Neos Dionysos (80-58 BC) - AE24 Ptolemy XII (80-58 BC) Ptolemaic Kingdom Nieuw! AE24 80-58 BC v. Chr. Ptolemy XII Neos Dionysos (80-58 BC) - AE24 Ptolemy XII (80-58 BC) 90,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins Denarius Alexander Severus (221-235) Denarius Alexander Severus (221-235) Romeins Nieuw! Denarius 221-235 n. Chr. Alexander Severus (221-235) Denarius Alexander Severus (221-235) 85,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins AE22 Colonia Urbs Iulia Nova Cartago AE22 (ca. 30-20 BC) Romeins Nieuw! AE22 30-20 BC v. Chr. Colonia Urbs Iulia Nova Cartago AE22 (ca. 30-20 BC) 190,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 1000 Lire 1000 Lire 1994 San Marino Nieuw! 1000 Lire 1994 [PP] Gepolijste stempel, Proof 1000 Lire 1994 28,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 10.000 Lire 10.000 Lire 1997 San Marino Nieuw! 10.000 Lire 1997 [PP] Gepolijste stempel, Proof 10.000 Lire 1997 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zweden Krona 1 Krona 1898 Oscar II (1872-1907) Zweden Nieuw! Krona 1898 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 1 Krona 1898 Oscar II (1872-1907) 280,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Seychellen 25 Cents 25 Cents 1944 George VI (1936-1952) Seychellen Nieuw! 25 Cents 1944 [UNC] Ongecirculeerd 25 Cents 1944 George VI (1936-1952) 180,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Spanje 5 Centimos 5 centimos 'Union Catalanista' Spanje Nieuw! 5 Centimos 1900 [UNC] Ongecirculeerd 5 centimos 'Union Catalanista' 295,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Spanje 25 Pesetas 25 Pesetas 1878 DE-M Alfonso XII (1874-1885) Spanje Nieuw! 25 Pesetas 1878 [PR] Prachtig 25 Pesetas 1878 DE-M Alfonso XII (1874-1885) 365,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zuid-Afrika 3 Pence 3 Pence ND Zuid-Afrika Nieuw! 3 Pence [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 3 Pence ND 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Hongarije 20 Pengo 20 Pengö 02.01.1930 Hongarije Nieuw! 20 Pengo 1930 [ZF] Zeer Fraai 20 Pengö 02.01.1930 70,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Hongarije 6 Krajczar 6 Krajczar 1672 KB Leopold I (1657-1705) Hongarije Nieuw! 6 Krajczar 1672 [ZF+] Zeer Fraai+ 6 Krajczar 1672 KB Leopold I (1657-1705) 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
USA 5 Cent 5 Cents 1868 USA Nieuw! 5 Cent 1868 [ZF] Zeer Fraai 5 Cents 1868 38,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
USA Dollar Dollar 1991 P USA Nieuw! Dollar 1991 [UNC] Ongecirculeerd Dollar 1991 P 36,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Produkten per pagina: 25 50 75 100

Home van de MA-SHOP | Uw winkelmandje | Voorwaarden | MA-Shops Voorwaarden | Datenschutzerklärung | Garantie | Wine Shop | Bordeaux wine