MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
BTW is niet van toepassing en kan niet worden verwijderd. Prijzen excl. verzendkosten.

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5136 aanwezige artikelen.
Sorteren:
vorige vorige 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8volgende volgende

foto Land Titel Prijs
100 Francs 100 Francs 1975 Nieuw! 100 Francs 1975 [UNC] Ongecirculeerd 100 Francs 1975 40,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Albanien 5 Leke 5 Leke 1988 Albanien Nieuw! 5 Leke 1988 Brilliant UNC 5 Leke 1988 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aruba Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' 2005 Aruba Nieuw! Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' 2005 Brilliant UNC Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' 2005 20,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brasilien 320 Reis 320 Reis 1812 M João P.R. (1799-1818) Brasilien Nieuw! 320 Reis 1812 [ZF] Zeer Fraai 320 Reis 1812 M João P.R. (1799-1818) 1000,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 20 Cents 20 Cents Yr. 15 (1926) China Nieuw! 20 Cents 1926 [ZF] Zeer Fraai 20 Cents Yr. 15 (1926) 140,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 5 Cents Kwangtung - 5 Cents Yr. 12 (1923) China Nieuw! 5 Cents 1923 [UNC] Ongecirculeerd Kwangtung - 5 Cents Yr. 12 (1923) 150,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo 10 Centimes 10 Centimes 1888 Leopold II (1885-1909) Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! 10 Centimes 1888 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 10 Centimes 1888 Leopold II (1885-1909) 36,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo 1 Franc 1 Franc 1944 Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! 1 Franc 1944 [PR] Prachtig 1 Franc 1944 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Dänemark 25 Øre 25 Øre 1935 Christian X (1912-1947) Dänemark Nieuw! 25 Øre 1935 [ZF+] Zeer Fraai+ 25 Øre 1935 Christian X (1912-1947) 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland Thaler Thaler 1835 A Wilhelm IV (1830-1837) Deutschland Nieuw! Thaler 1835 [PR] Prachtig Thaler 1835 A Wilhelm IV (1830-1837) 250,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland 16 Groschen 16 Groschen 1828 Georg IV (1820-1830) Deutschland Nieuw! 16 Groschen 1828 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 16 Groschen 1828 Georg IV (1820-1830) 160,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland 1 Mark 1 Mark 1950 F Deutschland Nieuw! 1 Mark 1950 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Mark 1950 F 40,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland 10 Mark 10 Mark 1974 Deutschland Nieuw! 10 Mark 1974 [UNC] Ongecirculeerd 10 Mark 1974 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duits Oost-Afrika Rupie Rupie 1911 A Wilhelm II (1888-1918) Duits Oost-Afrika Nieuw! Rupie 1911 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd Rupie 1911 A Wilhelm II (1888-1918) 140,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Farthing Farthing 1673 Charles II (1660-1685) England Nieuw! Farthing 1673 [FR+] Fraai+ Farthing 1673 Charles II (1660-1685) 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Halfpenny Halfpenny 1743 George II (1727-1760) England Nieuw! Halfpenny 1743 [FR] Fraai Halfpenny 1743 George II (1727-1760) 10,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Threepence 3 Pence 1578 Elizabeth I (1558-1603) England Nieuw! Threepence 1578 [ZG] Zeer Goed 3 Pence 1578 Elizabeth I (1558-1603) 12,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Six Pence Sixpence 1723 SSC George I (1714-1727) England Nieuw! Six Pence 1723 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai Sixpence 1723 SSC George I (1714-1727) 70,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Europa Coinset Set of the last national coins 2004 Europa Nieuw! Coinset 2004 [UNC] Ongecirculeerd Set of the last national coins 2004 8,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griechenland Drachma 1 Drachme 1873 A George I (1863-1913) Griechenland Nieuw! Drachma 1873 [PR-] Prachtig- 1 Drachme 1873 A George I (1863-1913) 140,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italien 2 Lire 2 Lire 1911 Vittorio Emanuele III (1900-1946) Italien Nieuw! 2 Lire 1911 [ZF] Zeer Fraai 2 Lire 1911 Vittorio Emanuele III (1900-1946) 450,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Kuba 10 Pesos 10 Pesos 1896 Kuba Nieuw! 10 Pesos 1896 [PR+] Prachtig+ 10 Pesos 1896 15,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Montenegro 20 Para 20 Para 1908 Nicholas I (1860-1918) Montenegro Nieuw! 20 Para 1908 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 20 Para 1908 Nicholas I (1860-1918) 18,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Neapolis Didrachm Campania - Didrachm Neapolis Nieuw! Didrachm Campania - Didrachm 320,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Neuseeland Shilling Shilling 1942 George VI (1936-1952) Neuseeland Nieuw! Shilling 1942 [PR] Prachtig Shilling 1942 George VI (1936-1952) 125,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 10 Cent 10 Cent 1906 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 10 Cent 1906 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Cent 1906 Wilhelmina (1890-1948) 110,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 10 Cent 10 Cent 1910 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 10 Cent 1910 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Cent 1910 Wilhelmina (1890-1948) 170,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 1 Gulden 1 Gulden 1915 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 1 Gulden 1915 [PR+] Prachtig+ 1 Gulden 1915 Wilhelmina (1890-1948) 75,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 1 Gulden 1 Gulden 1928 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 1 Gulden 1928 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Gulden 1928 Wilhelmina (1890-1948) 30,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Kronentaler Kronentaler 1794 M Franz II Niederlande Nieuw! Kronentaler 1794 [ZF+] Zeer Fraai+ Kronentaler 1794 M Franz II 85,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 1/20 Philipsdaalder 1/20 Philipsdaalder 1571 Philips II (1555-1598) Niederlande Nieuw! 1/20 Philipsdaalder 1571 [FR] Fraai 1/20 Philipsdaalder 1571 Philips II (1555-1598) 60,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande St. Maartensgoudgulden St. Maartens Goudgulden zj. Rudolf van Diepholt (1433-1455) Niederlande Nieuw! St. Maartensgoudgulden 1433-1455 [ZF] Zeer Fraai St. Maartens Goudgulden zj. Rudolf van Diepholt (1433-1455) 395,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Wapenstuiver Wapenstuiver 1690 Niederlande Nieuw! Wapenstuiver 1690 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig Wapenstuiver 1690 150,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 2 2½ guldentype 1918 zilverbon Niederlande Nieuw! 2 1922 [ZF+] Zeer Fraai+ 2½ guldentype 1918 zilverbon 295,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Proofset Proofset 1983 Beatrix Niederlande Nieuw! Proofset 1983 [PP] Gepolijste stempel, Proof Proofset 1983 Beatrix 10,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Proofset Proofset 1988 Beatrix Niederlande Nieuw! Proofset 1988 [PP] Gepolijste stempel, Proof Proofset 1988 Beatrix 10,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Holland Coin Fair-Set Holland Coin Fair Herdenkingsset 1993 Niederlande Nieuw! Holland Coin Fair-Set 1993 [FDC] Fleur de Coin Holland Coin Fair Herdenkingsset 1993 40,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 3 Gulden 3 Gulden 1792 Niederlande Nieuw! 3 Gulden 1792 [UNC] Ongecirculeerd 3 Gulden 1792 750,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 1/5 Philipsdaalder 1/5 Philipsdaalder 1564 Philips II (1555-1598) Niederlande Nieuw! 1/5 Philipsdaalder 1564 [ZF] Zeer Fraai 1/5 Philipsdaalder 1564 Philips II (1555-1598) 95,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederländisch-Indien 100 Gulden 100 Gulden 1930 Niederländisch-Indien Nieuw! 100 Gulden 1930 [PR] Prachtig 100 Gulden 1930 180,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Österreich Kreuzer Kreutzer 1780 K Maria Theresia (1740-1780) Österreich Nieuw! Kreuzer 1780 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai Kreutzer 1780 K Maria Theresia (1740-1780) 16,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Paraguay 2 Centesimos 2 Centesimos 1870 Paraguay Nieuw! 2 Centesimos 1870 [PR-] Prachtig- 2 Centesimos 1870 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Polen 200.000 Zlotych 200.000 Zlotych 1993 Polen Nieuw! 200.000 Zlotych 1993 [PP] Gepolijste stempel, Proof 200.000 Zlotych 1993 70,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Römisch AE Follis Crispus (317-326) AE Follis Crispus (317-326) Römisch Nieuw! AE Follis 317-326 n. Chr. Crispus (317-326) AE Follis Crispus (317-326) 85,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Römisch Denarius Septimius Severus (193-211) AR Denarius Septimius Severus (193-211) Römisch Nieuw! Denarius 193-211 n. Chr. Septimius Severus (193-211) AR Denarius Septimius Severus (193-211) 190,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Römisch Antoninianus Otacilia Severa (+249) - Antoninianus Otacilia Severa (+249) Römisch Nieuw! Antoninianus Otacilia Severa (+249) - Antoninianus Otacilia Severa (+249) 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Rumänien Ban 1 Ban 1900 Carol I (1866-1914) Rumänien Nieuw! Ban 1900 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 1 Ban 1900 Carol I (1866-1914) 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Russland Rouble 1 Rouble 1883 Alexander III (1881-1894) Russland Nieuw! Rouble 1883 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 1 Rouble 1883 Alexander III (1881-1894) 750,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Südafrika 2 Shillings 2 Shillings 1894 Paul Kruger Südafrika Nieuw! 2 Shillings 1894 [F/ZF] Fraai/Zeer Fraai 2 Shillings 1894 Paul Kruger 160,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Suriname 4 Duiten 4 Duiten 1679 Suriname Nieuw! 4 Duiten 1679 [ZF-] Zeer Fraai- 4 Duiten 1679 500,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aantal produkten per pagina [25|50|75|100]