MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5054 aanwezige artikelen.
foto Land Titel Prijs
Nederland Noodmunt 5 Stuivers Noodmunt 5 Stuivers 1578 Nederland Nieuw! Noodmunt 5 Stuivers 1578 [PR] Prachtig Noodmunt 5 Stuivers 1578 650,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Albanië 5 Leke 5 Leke 1988 Albanië Nieuw! 5 Leke 1988 Brilliant UNC 5 Leke 1988 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aruba Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' met penning van Aruba 1988 Aruba Nieuw! Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' 1988 [FDC] Fleur de Coin Jaarset Beatrix in 'Boekvorm' met penning van Aruba 1988 9,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ethiopië 20 Birr 20 Birr 1972 Ethiopië Nieuw! 20 Birr 1972 [PP] Gepolijste stempel, Proof 20 Birr 1972 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
België 5 Francs België - 5 Francs 10.4.1922 België Nieuw! 5 Francs 1922 [FR] Fraai België - 5 Francs 10.4.1922 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Burma Kyat Kyat CS 1214 (1852) Burma Nieuw! Kyat 1852 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd Kyat CS 1214 (1852) 150,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Canada proofset Proofset 1981 Canada Nieuw! proofset 1981 [PP] Gepolijste stempel, Proof Proofset 1981 16,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
China 20 Cents Manchurian Provinces - 20 Cents ND (1913) China Nieuw! 20 Cents [UNC-] Bijna Ongecirculeerd Manchurian Provinces - 20 Cents ND (1913) 125,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo 5 Centimes 5 Centimes 1919 H Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! 5 Centimes 1919 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 5 Centimes 1919 H 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Denemarken Øre Øre 1888 Christian IX (1863-1906) Denemarken Nieuw! Øre 1888 [ZF] Zeer Fraai Øre 1888 Christian IX (1863-1906) 42,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Duitsland 2 Mark 2 Mark 1931 J Duitsland Nieuw! 2 Mark 1931 [PR+] Prachtig+ 2 Mark 1931 J 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Halfpenny Halfpenny 1738 George II (1727-1760) Engeland Nieuw! Halfpenny 1738 [FR] Fraai Halfpenny 1738 George II (1727-1760) 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Engeland Six Pence Sixpence 1573 Elizabeth I (1558-1603) Engeland Nieuw! Six Pence 1573 [ZG] Zeer Goed Sixpence 1573 Elizabeth I (1558-1603) 18,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Finland 10 Penniä 10 Penniä 1865 Alexander II (1855-1881) Finland Nieuw! 10 Penniä 1865 [ZF] Zeer Fraai 10 Penniä 1865 Alexander II (1855-1881) 36,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankrijk 5 Francs 5 Francs 1948 B Frankrijk Nieuw! 5 Francs 1948 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 5 Francs 1948 B 140,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griekenland 1 Drachmai 1 Drachmai 1873 George I (1863-1913) Griekenland Nieuw! 1 Drachmai 1873 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 1 Drachmai 1873 George I (1863-1913) 50,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Griekenland 1 Drachma 1 Drachma 1901 George I (1863-1913) Griekenland Nieuw! 1 Drachma 1901 [ZF] Zeer Fraai 1 Drachma 1901 George I (1863-1913) 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Luxemburg Demi Ligard Demi Liard 1789 Joseph II (1780-1790) Luxemburg Nieuw! Demi Ligard 1789 [ZF] Zeer Fraai Demi Liard 1789 Joseph II (1780-1790) 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Guernsey 6 Pence 6 Pence 1941 Guernsey Nieuw! 6 Pence 1941 [G] Goed 6 Pence 1941 75,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Haïti 50 Gourdes 50 Gourdes 1981 Haïti Nieuw! 50 Gourdes 1981 [PP] Gepolijste stempel, Proof 50 Gourdes 1981 75,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India Rupia Rupia 1912 India Nieuw! Rupia 1912 [PR] Prachtig Rupia 1912 90,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India 5 Rupees 5 Rupees 1937 India Nieuw! 5 Rupees 1937 [ZF-] Zeer Fraai- 5 Rupees 1937 45,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 50 centesimi 50 centesimi 1924 Vittorio Emanuele III (1900-1946) Italië Nieuw! 50 centesimi 1924 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 50 centesimi 1924 Vittorio Emanuele III (1900-1946) 400,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië 20 Lire 20 Lire 1928 Vittorio Emanuele III (1900-1946) Italië Nieuw! 20 Lire 1928 [PR+] Prachtig+ 20 Lire 1928 Vittorio Emanuele III (1900-1946) 850,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italië Tari Tari 1699 Carolus II (1674-1700) Italië Nieuw! Tari 1699 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd Tari 1699 Carolus II (1674-1700) 350,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Britse Maagdeneilanden 20 Dollars 20 Dollars 1985 Britse Maagdeneilanden Nieuw! 20 Dollars 1985 [PP] Gepolijste stempel, Proof 20 Dollars 1985 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 2½ Cent 2½ Cent 1916 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! 2½ Cent 1916 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 2½ Cent 1916 Wilhelmina (1890-1948) 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 10 Cent 10 Cent 1871 Willem III (1849-1890) Nederland Nieuw! 10 Cent 1871 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Cent 1871 Willem III (1849-1890) 250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1 Gulden 1 Gulden 1928 Wilhelmina (1890-1948) Nederland Nieuw! 1 Gulden 1928 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 1 Gulden 1928 Wilhelmina (1890-1948) 30,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland ½ Zilveren Rijder ½ Zilveren Rijder 1785 Nederland Nieuw! ½ Zilveren Rijder 1785 [UNC] Ongecirculeerd ½ Zilveren Rijder 1785 495,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Gouden Dukaat Gouden Dukaat 1760 Nederland Nieuw! Gouden Dukaat 1760 [ZF+] Zeer Fraai+ Gouden Dukaat 1760 375,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Proofset Proofset 1988 Beatrix Nederland Nieuw! Proofset 1988 [PP] Gepolijste stempel, Proof Proofset 1988 Beatrix 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland Sailset Sail 2000 Nederland Nieuw! Sailset 2000 [UNC] Ongecirculeerd Sail 2000 6,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland X-Stuiver X-Stuiver 1761 Nederland Nieuw! X-Stuiver 1761 [ZF] Zeer Fraai X-Stuiver 1761 225,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Nederland 1/3 Arendsdaalder 1/3 Arenddaalder 1602 Nederland Nieuw! 1/3 Arendsdaalder 1602 [ZF-] Zeer Fraai- 1/3 Arenddaalder 1602 495,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Noorwegen Øre Øre 1927 Haakon VII (1905-1957) Noorwegen Nieuw! Øre 1927 [PR-] Prachtig- Øre 1927 Haakon VII (1905-1957) 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 6 Kreuzer 6 Kreuzer 1849 C Oostenrijk Nieuw! 6 Kreuzer 1849 [ZF-] Zeer Fraai- 6 Kreuzer 1849 C 10,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Oostenrijk 2 Schilling 2 Schilling 1929 Oostenrijk Nieuw! 2 Schilling 1929 [UNC] Ongecirculeerd 2 Schilling 1929 32,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Papal states / Vaticaan 10 Baiocchi 10 Baiocchi 1862 R Pius IX (1846 - 1878) Papal states / Vaticaan Nieuw! 10 Baiocchi 1862 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 10 Baiocchi 1862 R Pius IX (1846 - 1878) 120,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Paraguay 100 Pesos 100 Pesos M.N. = 10 Pesos Oro Paraguay Nieuw! 100 Pesos 1907 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 100 Pesos M.N. = 10 Pesos Oro 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Polen 2 Zlote 2 Zlote 01.05.1925 Polen Nieuw! 2 Zlote 1925 [FR] Fraai 2 Zlote 01.05.1925 100,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Polen 5 Zlotych 5 Zlotych 1934 Polen Nieuw! 5 Zlotych 1934 [PR+] Prachtig+ 5 Zlotych 1934 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Polen 1/24 Thaler 1/24 Thaler 1633 Polen Nieuw! 1/24 Thaler 1633 [FR] Fraai 1/24 Thaler 1633 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Portugal Cruzado (400 Reis) Cruzado (400 Reis) 1807 João as Prince Regent (1799-1816) Portugal Nieuw! Cruzado (400 Reis) 1807 [ZF] Zeer Fraai Cruzado (400 Reis) 1807 João as Prince Regent (1799-1816) 60,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Romeins As Gordianus Pius III (238-244) AE As Gordianus Pius III (238-244) Romeins Nieuw! As 238-244 n. Chr. Gordianus Pius III (238-244) AE As Gordianus Pius III (238-244) 40,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Spanje 20 Reales 20 Reales 1833 Isabel II (1833-1868) Spanje Nieuw! 20 Reales 1833 [ZF] Zeer Fraai 20 Reales 1833 Isabel II (1833-1868) 600,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
USA 10 Cents 10 Cents ND (1965) USA Nieuw! 10 Cents 1965 [UNC] Ongecirculeerd 10 Cents ND (1965) 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
USA Dollar Dollar 1987 P USA Nieuw! Dollar 1987 [UNC] Ongecirculeerd Dollar 1987 P 35,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Zwitserland Muntset Coinset 1980 Zwitserland Nieuw! Muntset 1980 [UNC] Ongecirculeerd Coinset 1980 25,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
India Rupee Rupee 1895 (VS 1952) Sayaji Rao III (1875-1938) India Nieuw! Rupee 1895 [PR+] Prachtig+ Rupee 1895 (VS 1952) Sayaji Rao III (1875-1938) 250,00 EUR
Delivery time: 2 - 3 workdays
Artikel bekijken
Artikel volgen
Produkten per pagina: 25 50 75 100

Home van de MA-SHOP | Uw winkelmandje | Voorwaarden | MA-Shops Voorwaarden | Datenschutzerklärung | Garantie | Wine Shop | Bordeaux wine