MPO-Direct - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
BTW is niet van toepassing en kan niet worden verwijderd. Prijzen excl. verzendkosten.

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 5120 aanwezige artikelen.
Sorteren:
vorige vorige 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8volgende volgende

foto Land Titel Prijs
Albanien 5 Leke 5 Leke 1988 Albanien Nieuw! 5 Leke 1988 Brilliant UNC 5 Leke 1988 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aruba Jaarset Beatrix in plastic cassette Jaarset in plastic hoesje 1986 Aruba Nieuw! Jaarset Beatrix in plastic cassette 1986 [UNC] Ongecirculeerd Jaarset in plastic hoesje 1986 5,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Äthiopien 5 Thalers 5 Thalers 1932 Äthiopien Nieuw! 5 Thalers 1932 [FR] Fraai 5 Thalers 1932 225,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Belgi Muntset Mintset 2002 Belgi Nieuw! Muntset 2002 [UNC] Ongecirculeerd Mintset 2002 15,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Belgien 10 Centimes 10 Centimes 1901 Fr Leopold II (1865-1909) Belgien Nieuw! 10 Centimes 1901 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 10 Centimes 1901 Fr Leopold II (1865-1909) 275,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brasilien 2000 Reis 2000 Reis 1911 Brasilien Nieuw! 2000 Reis 1911 [ZF+] Zeer Fraai+ 2000 Reis 1911 22,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brasilien 50 Reis 50 Reis ND (1663) Brasilien Nieuw! 50 Reis [FR] Fraai 50 Reis ND (1663) 600,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Congo Freestate / Belgian Congo 10 Centimes Congo Freestate 10 Centimes 1889 Congo Freestate / Belgian Congo Nieuw! 10 Centimes 1889 [PR+] Prachtig+ Congo Freestate 10 Centimes 1889 75,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Dänemark Øre Øre 1882 Christian IX (1863-1906) Dänemark Nieuw! Øre 1882 [UNC] Ongecirculeerd Øre 1882 Christian IX (1863-1906) 125,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Dänemark 2 Kroner 2 Kroner 1924 Christian X (1912-1947) Dänemark Nieuw! 2 Kroner 1924 [ZF-] Zeer Fraai- 2 Kroner 1924 Christian X (1912-1947) 120,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland 1 Pfennig 1 Pfennig ND Deutschland Nieuw! 1 Pfennig [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 1 Pfennig ND 60,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland 2 Mark 2 Mark 1931 J Deutschland Nieuw! 2 Mark 1931 [PR+] Prachtig+ 2 Mark 1931 J 120,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Deutschland Handheller Handheller ND (+- 1150) Deutschland Nieuw! Handheller [UNC] Ongecirculeerd Handheller ND (+- 1150) 150,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Halfpenny Halfpenny 1717 England Nieuw! Halfpenny 1717 [ZF-] Zeer Fraai- Halfpenny 1717 140,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Shilling Shilling ND (1584-1586) Elizabeth I (1558-1603) England Nieuw! Shilling 1584-1586 [ZG/FR] Zeer Goed/Fraai Shilling ND (1584-1586) Elizabeth I (1558-1603) 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
England Shilling Shilling 1825 George IV (1820-1830) England Nieuw! Shilling 1825 [ZF+] Zeer Fraai+ Shilling 1825 George IV (1820-1830) 80,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Frankreich 10000 Francs 10.000 Francs  1956 Frankreich Nieuw! 10000 Francs 1956 [ZG/FR] Zeer Goed/Fraai 10.000 Francs 1956 60,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Israel 10 Lirot 10 Lirot 1955 Israel Nieuw! 10 Lirot 1955 [ZF] Zeer Fraai 10 Lirot 1955 35,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Italien Testone Testone ND Galeazzo Maria Sforza (1466-1476) Italien Nieuw! Testone 1466-1476 [PR] Prachtig Testone ND Galeazzo Maria Sforza (1466-1476) 1250,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Kuba 1 Peso 1 Peso 1960 Kuba Nieuw! 1 Peso 1960 [UNC] Ongecirculeerd 1 Peso 1960 15,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Kuba 5 Pesos 5 Pesos 1981 Kuba Nieuw! 5 Pesos 1981 Brilliant UNC 5 Pesos 1981 20,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Kuwait 2 Dinars 2 Dinars 1976 Kuwait Nieuw! 2 Dinars 1976 [PP] Gepolijste stempel, Proof 2 Dinars 1976 65,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Litauen 2 Litu 2 Litu 1925 Litauen Nieuw! 2 Litu 1925 [PR-] Prachtig- 2 Litu 1925 20,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Montenegro 20 Para 20 Para 1914 Nicholas I (1860-1918) Montenegro Nieuw! 20 Para 1914 [PR/UNC] Prachtig/Ongecirculeerd 20 Para 1914 Nicholas I (1860-1918) 20,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Goudgulden Philippus Goudgulden ND 8e emissie (1499-1506) Philips de Schone (1482-1506) Niederlande Nieuw! Goudgulden 1499-1506 [ZF+] Zeer Fraai+ Philippus Goudgulden ND 8e emissie (1499-1506) Philips de Schone (1482-1506) 550,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 10 Cent 10 Cent 1874 Willem III (1849-1890) Niederlande Nieuw! 10 Cent 1874 [PR] Prachtig 10 Cent 1874 Willem III (1849-1890) 200,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 10 Cent 10 Cent 1897 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 10 Cent 1897 [FDC] Fleur de Coin 10 Cent 1897 Wilhelmina (1890-1948) 110,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 10 Cent 10 Cent 1921 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! 10 Cent 1921 [PR] Prachtig 10 Cent 1921 Wilhelmina (1890-1948) 35,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Themaset Themaset 2006 - 200 jaar Muntwet Napoleon Niederlande Nieuw! Themaset 2006 Brilliant UNC Themaset 2006 - 200 jaar Muntwet Napoleon 35,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Jaarset Koninklijke Nederlandse Munt Jaarset Koninklijke Nederlandse Munt 1999 Beatrix Niederlande Nieuw! Jaarset Koninklijke Nederlandse Munt 1999 [FDC] Fleur de Coin Jaarset Koninklijke Nederlandse Munt 1999 Beatrix 9,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande ½ Cent ½ cent 1901 Wilhelmina (1890-1948) Niederlande Nieuw! ½ Cent 1901 [UNC] Ongecirculeerd ½ cent 1901 Wilhelmina (1890-1948) 45,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Patagon Patagon 1620 Albert & Isabella Niederlande Nieuw! Patagon 1620 [ZF-] Zeer Fraai- Patagon 1620 Albert & Isabella 175,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Scheepjesschelling Scheepjesschelling 1677 Niederlande Nieuw! Scheepjesschelling 1677 [ZF+] Zeer Fraai+ Scheepjesschelling 1677 95,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande 25 Cent 25 Cent 1890 Willem III (1849-1890) Niederlande Nieuw! 25 Cent 1890 [PR+] Prachtig+ 25 Cent 1890 Willem III (1849-1890) 500,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederlande Dubbele Wapenstuiver Dubbele Wapenstuiver 1794 Niederlande Nieuw! Dubbele Wapenstuiver 1794 [PR] Prachtig Dubbele Wapenstuiver 1794 75,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Niederländischen Antillen 25 Gulden 25 Gulden 2000 Niederländischen Antillen Nieuw! 25 Gulden 2000 [PP] Gepolijste stempel, Proof 25 Gulden 2000 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Norwegen 5 Øre 5 Øre 1899 Oscar II (1872-1905) Norwegen Nieuw! 5 Øre 1899 [ZF/PR] Zeer Fraai/Prachtig 5 Øre 1899 Oscar II (1872-1905) 160,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Portugal 5 Reis 5 Reis 1726 João V (1706-1750) Portugal Nieuw! 5 Reis 1726 [FR] Fraai 5 Reis 1726 João V (1706-1750) 90,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Portugal 20 Reis 20 Reis 1884 Luis I (1861-1889) Portugal Nieuw! 20 Reis 1884 [UNC-] Bijna Ongecirculeerd 20 Reis 1884 Luis I (1861-1889) 35,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ptolemaeic Kingdom AE32 Ptolemy IV (222-204 BC) AE32 Ptolemaeic Kingdom Nieuw! AE32 222-204 BC v. Chr. Ptolemy IV (222-204 BC) AE32 145,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ptolemaeic Kingdom AE38 Ptolemy IV (221-204 BC) - AE38 Ptolemy IV Philopator (221-204 BC) Ptolemaeic Kingdom Nieuw! AE38 221-204 BC v. Chr. Ptolemy IV (221-204 BC) - AE38 Ptolemy IV Philopator (221-204 BC) 175,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Römisch Antoninianus Elagabus (218-222) Antoninianus Elagabalus (218-222) Römisch Nieuw! Antoninianus 218-222 n. Chr. Elagabus (218-222) Antoninianus Elagabalus (218-222) 160,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Römisch Denarius Julia Domna (217) AR Denarius Julia Domna (217) Römisch Nieuw! Denarius Julia Domna (217) AR Denarius Julia Domna (217) 32,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Rumänien 20 Lei 20 Lei 1944 Rumänien Nieuw! 20 Lei 1944 [UNC] Ongecirculeerd 20 Lei 1944 300,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
San Marino 5000 Lire 5000 Lire 1999 San Marino Nieuw! 5000 Lire 1999 [PP] Gepolijste stempel, Proof 5000 Lire 1999 28,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Slowakei 50 Korun 50 Korun 1944 Slowakei Nieuw! 50 Korun 1944 [PR+] Prachtig+ 50 Korun 1944 35,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Turks- und Caicosinseln 10 Crowns 10 Crowns 1982 Turks- und Caicosinseln Nieuw! 10 Crowns 1982 [PP] Gepolijste stempel, Proof 10 Crowns 1982 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ungarn 1000 Korona 1000 Korona 01.01.1920 Ungarn Nieuw! 1000 Korona 1920 [ZF-] Zeer Fraai- 1000 Korona 01.01.1920 13,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Ungarn 15 Krajczar 15 Krajczar 1674 Leopold I (1657-1705) Ungarn Nieuw! 15 Krajczar 1674 [PR+] Prachtig+ 15 Krajczar 1674 Leopold I (1657-1705) 100,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
USA 1 Cent Cent 1864 USA Nieuw! 1 Cent 1864 [ZF+] Zeer Fraai+ Cent 1864 80,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aantal produkten per pagina [25|50|75|100]