Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours
Er worden artikelen 1 - 10 in totaal 10 aanwezige artikelen.
foto Land Titel Prijs
Braunschweig-Stadt Braunschweig Fürstengroschen Braunschweig-Stadt Braunschweig Fürstengroschen schön - sehr schön 32,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Silberabschlag von den Stempeln des Freimaurerduka Braunschweig-Stadt Braunschweig Silberabschlag von den Stempeln des Freimaurerduka Winz. Prägeschwäche, fast vorzüglich 125,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Annengroschen Braunschweig-Stadt Braunschweig Annengroschen 1538 Schrötlingsriß, fast sehr schön 31,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Annengroschen Braunschweig-Stadt Braunschweig Annengroschen 1539 schön - sehr schön 38,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Fürstengroschen Braunschweig-Stadt Braunschweig Fürstengroschen 1565 Sehr selten. Gewellt, schön 45,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig 1/24 Taler Braunschweig-Stadt Braunschweig 1/24 Taler 1573 fast sehr schön 26,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Mariengroschen Braunschweig-Stadt Braunschweig Mariengroschen 1623 schön - sehr schön 15,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig Taler Braunschweig-Stadt Braunschweig Taler 1628 Schöne Patina. Sehr schön - vorzüglich 625,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig 4 Gute Pfennig Braunschweig-Stadt Braunschweig 4 Gute Pfennig 1676 Kl. Doppelschlag, sehr schön 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Stadt Braunschweig 4 Gute Pfennig Braunschweig-Stadt Braunschweig 4 Gute Pfennig 1676 B sehr schön 25,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Vorige Pagina
Volgende Pagina
Produkten per pagina: 25 50 75 100

Home van de MA-SHOP | Uw winkelmandje | Voorwaarden | MA-Shops Voorwaarden | Datenschutzerklärung | Garantie | Wine Shop | Bordeaux wine