Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > 422 nieuwe items vandaag
Bewaar zoekopdracht

Ancient coins volgen
Medieval coins volgen
The Holy Roman Empire volgen
Germany before 1871 volgen
Germany since 1871 volgen
Europe (excl. €) volgen
Euro coins volgen
World coins (excl. Europe) volgen
Gold silver platinum volgen
Medals and jetons volgen
Paper money volgen
Notgeld volgen
Motif coins volgen
Orders, decorations, militaria volgen
Other, Postcards, Accessories volgen

€ tot €

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

149,00 EUR

275,00 EUR

875,00 EUR

1375,00 EUR

2150,00 EUR

455,00 EUR

afbeelding Land Titel Prijs
Niederlande-Königreich Zinkgussplakette mit Signatur FE Wilhelmina I. 1890-1948. Niederlande-Königreich nieuw! Zinkgussplakette mit Signatur FE 1945 Gussfrisch Wilhelmina I. 1890-1948. 115,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
MA Shop Monasterium
3. Reich Wertmedaille Motorwagen Verkaufs-und Rep 3. Reich  Wertmedaille Motorwagen Verkaufs-und Rep. Ges., 3 MARK WERT BEI BARZ. 3. Reich nieuw! Wertmedaille Motorwagen Verkaufs-und Rep ohne Jahr AU-UNC, Messing versilbert 3. Reich Wertmedaille Motorwagen Verkaufs-und Rep. Ges., 3 MARK WERT BEI BARZ. 45,00 EURplus 7,95 EUR verzending
Delivery time: 10 - 15 workdays
item bekijken
Braunschweig-Calenberg-Hannover Tragbare Bronzemedaille Georg V. 1851-1866. Braunschweig-Calenberg-Hannover nieuw! Tragbare Bronzemedaille 1866 sehr schön Georg V. 1851-1866. 70,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Ionien Tetartemorion Stadt Teos Ionien nieuw! Tetartemorion 478-449 v.Chr. ss Stadt Teos 110,00 EUR plus verzending
item bekijken
Indien Tanka Tempeltoken Sikh Gurdwara Serie Guru Nanak vers. Messing Indien nieuw! Tanka 1823 - 1866 VF Tempeltoken Sikh Gurdwara Serie Guru Nanak vers. Messing 35,00 EURincl. VAT.,
plus verzending
item bekijken
Lübeck-Stadt Taler zu 48 Schilling Lübeck-Stadt nieuw! Taler zu 48 Schilling 1752 Winz. Prägeschwäche, sehr schön - vorzüglich 165,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich II. 1740-1786 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1781 E, Königsberg Winz. Justierspuren, VF Friedrich II. 1740-1786 315,00 EURgratis verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm II. 1786-1797 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1796 A, Berlin VF-EF Friedrich Wilhelm II. 1786-1797 245,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Schwarzburg-Rudolstadt Taler Friedrich Günther 1807-1867. Schwarzburg-Rudolstadt nieuw! Taler 1859 Leicht gereinigt, sehr schön - vorzüglich Friedrich Günther 1807-1867. 165,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Augsburg-Stadt Taler Augsburg-Stadt nieuw! Taler 1643 Henkelspur, berieben, sehr schön 195,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Franken Taler Georg und Albrecht 1527-1543. Brandenburg-Franken nieuw! Taler 1544 Minimaler Fundbelag, sehr schön Georg und Albrecht 1527-1543. 350,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1807 A VF+ Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 265,00 EURgratis verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich II. 1740-1786 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1778 A, Berlin EF Friedrich II. 1740-1786 525,00 EURgratis verzending
item bekijken
Mansfeld-vorderortische Linie zu Artern Taler Volrat VI.und Jobst II. 1617-1620. Mansfeld-vorderortische Linie zu Artern nieuw! Taler 1620 Selten. Rand minimal bearbeitet, sehr schön Volrat VI.und Jobst II. 1617-1620. 375,00 EURgratis verzending
item bekijken
Braunschweig-Calenberg-Hannover Taler Wilhelm IV. 1830-1837. Braunschweig-Calenberg-Hannover nieuw! Taler 1837 A Kl.Kratzer, fast vorzüglich Wilhelm IV. 1830-1837. 80,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preussen, Taler Friedrich Wilhelm III. Brandenburg-Preussen, nieuw! Taler 1816 VF Friedrich Wilhelm III. 90,00 EURincl. VAT.,
plus 7,00 EUR verzending
item bekijken
MA Shop Wölfel Zilvar
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1822 D VF- / VF Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 95,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Sachsen-Albertinische Linie Taler Friedrich August I. 1694-1733 (August der Starke). Sachsen-Albertinische Linie nieuw! Taler 1695 Sehr schön - vorzüglich Friedrich August I. 1694-1733 (August der Starke). 2775,00 EURplus 20,00 EUR verzending
item bekijken
MA Shop Gräfe
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1819 A VF Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 75,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Wilhelm I. 1861-1888 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1867 A AU-UNC Wilhelm I. 1861-1888 125,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Bayreuth Taler Friedrich Christian 1763-1769. Brandenburg-Bayreuth nieuw! Taler 1766 Winz. Henkelspur, schön - sehr schön Friedrich Christian 1763-1769. 75,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Sachsen-Alt-Gotha (Coburg-Eisenach) Taler Johann Casimir und Johann Ernst 1572-1633. Sachsen-Alt-Gotha (Coburg-Eisenach) nieuw! Taler 1614 Schön - sehr schön Johann Casimir und Johann Ernst 1572-1633. 125,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1818 D VF- Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 55,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1845 A VF- / VF Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861 65,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Wilhelm I. 1861-1888 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1866 A UNC- Wilhelm I. 1861-1888 165,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Items per pagina: 25 50 75 100