Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > 733 nieuwe items vandaag
Bewaar zoekopdracht

Ancient coins volgen
Islamic coins volgen
Medieval coins volgen
The Holy Roman Empire volgen
Germany before 1871 volgen
Germany since 1871 volgen
Europe (excl. €) volgen
Euro coins volgen
World coins (excl. Europe) volgen
Gold silver platinum volgen
Medals and jetons volgen
Paper money volgen
Motif coins volgen
Orders, decorations, militaria volgen
Other, Postcards, Accessories volgen

€ tot €

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

130,00 EUR
MA-Shop Baden-Württemb. Bank

810,00 EUR
MA-Shop Halbedel (A)

395,00 EUR

1150,00 EUR
MA-Shop Halbedel (A)

5,95 EUR

1775,00 EUR

afbeelding Land Titel Prijs
Personenmedaillen Zinnmedaille Gustav II. Adolf von Schweden *19.12.1594 Stockholm, +16.11.1632 Lützen. Personenmedaillen nieuw! Zinnmedaille 1882 Vorzüglich Gustav II. Adolf von Schweden *19.12.1594 Stockholm, +16.11.1632 Lützen. 35,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Vatikan Zinnmed. Vatikan nieuw! Zinnmed. 1872 VF 45,00 EURincl. VAT.,
plus verzending
item bekijken
3. Reich Wettkampf SA Niedersachsen 1936 3. Reich  Wettkampf (1) SA Niedersachsen 1936 3. Reich nieuw! Wettkampf SA Niedersachsen 1936 1936 EF mit intaktem Anstecksystem 3. Reich Wettkampf (1) SA Niedersachsen 1936 30,00 EURplus 7,95 EUR verzending
Delivery time: 10 - 15 workdays
item bekijken
3. Reich Wettkampf SA Niedersachsen 1936 3. Reich  Wettkampf (2) SA Niedersachsen 1936 3. Reich nieuw! Wettkampf SA Niedersachsen 1936 1936 EF mit intaktem Anstecksystem 3. Reich Wettkampf (2) SA Niedersachsen 1936 30,00 EURplus 7,95 EUR verzending
item bekijken
3. Reich Wettkampf SA Hannover 1935 3. Reich  Wettkampf SA Hannover 1935 (3) 3. Reich nieuw! Wettkampf SA Hannover 1935 1935 EF mit intaktem Anstecksystem 3. Reich Wettkampf SA Hannover 1935 (3) 30,00 EURplus 7,95 EUR verzending
item bekijken
Mainz, Erzbistum Weißpfennig Adolf II. von Nassau 1461-1475. Mainz, Erzbistum nieuw! Weißpfennig 1461-1475 leicht gewellt, fast sehr schön Adolf II. von Nassau 1461-1475. 50,00 EURplus 4,50 EUR verzending
item bekijken
Bayern Vereinstaler Madonnentaler Ludwig II. Bayern 1869 ss(RF) kl. Kratzer AKS.176 Bayern nieuw! Vereinstaler 1869 ss(RF); kleine Kratzer Madonnentaler Ludwig II. Bayern 1869 ss(RF) kl. Kratzer AKS.176 79,50 EURincl. VAT.,
plus verzending
Delivery time: 6 - 10 workdays
item bekijken
MA Shop Goldfachmann
Deutschland vor 1871 / Bayern Uniform Plakette Bayern große Uniform Plakette mit dem Wappen von Bayern ca. 1850 sehr selten Deutschland vor 1871 / Bayern nieuw! Uniform Plakette ca. 1850 guter Zustand, aEF Bayern große Uniform Plakette mit dem Wappen von Bayern ca. 1850 sehr selten 440,00 EURplus 8,95 EUR verzending
item bekijken
Deutschland vor 1871 / Bayern Uniform Plakette Bayern große Uniform Plakette mit dem Wappen von Bayern ca. 1850 sehr selten Deutschland vor 1871 / Bayern nieuw! Uniform Plakette ca. 1850 guter Zustand, EF Bayern große Uniform Plakette mit dem Wappen von Bayern ca. 1850 sehr selten 490,00 EURplus 8,95 EUR verzending
item bekijken
3. Reich Treuekundgebung kriegsopfer NSDAP Hannov 3. Reich  Treuekundgebung kriegsopfer NSDAP Hannover 3. Reich nieuw! Treuekundgebung kriegsopfer NSDAP Hannov 2.11.33 EF mit intaktem Anstecksystem 3. Reich Treuekundgebung kriegsopfer NSDAP Hannover 40,00 EURplus 7,95 EUR verzending
item bekijken
Salzburg, Leopold von Firmian (1727-1744) Taler Salzburg, Leopold von Firmian (1727-1744) nieuw! Taler 1735 VF+, feine Kratzer, min. berieben, getönt 375,00 EUR plus verzending
item bekijken
MA Shop Künker am Dom
Salzburg, Jakob Ernst v. Liechtenstein (1745-1777) Taler Salzburg, Jakob Ernst v. Liechtenstein (1745-1777) nieuw! Taler 1745 VF leichte Kratzer, dunkle Tönung 725,00 EUR plus verzending
item bekijken
MA Shop Künker am Dom
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1830 A Patina. VF-EF Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 115,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1828 A VF Friedrich Wilhelm III. 1797-1840 135,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Haus Habsburg Taler Franz II.(I.) 1792-1835. Haus Habsburg nieuw! Taler 1824 A Sehr schön-vorzüglich Franz II.(I.) 1792-1835. 100,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Salzburg, Sigismund v. Schrattenbach (1753-1771) Taler Salzburg, Sigismund v. Schrattenbach (1753-1771) nieuw! Taler 1759 VF+, min. berieben, getönt 335,00 EUR plus verzending
item bekijken
MA Shop Künker am Dom
Schweiz-St. Gallen Taler Schweiz-St. Gallen nieuw! Taler 1620 schön-sehr schön 100,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Sachsen-Altenburg Taler Johann Philipp und seine drei Brüder 1603-1625 Sachsen-Altenburg nieuw! Taler 1623 stark bearbeitet, sonst VF Johann Philipp und seine drei Brüder 1603-1625 149,00 EURplus 8,00 EUR verzending
item bekijken
Salzburg, Hieronymus Graf Colloredo (1772-1803) Taler Salzburg, Hieronymus Graf Colloredo (1772-1803) nieuw! Taler 1785 VF+, min. Schrötlingsf. u. Kratzer, fleckige Tönun 325,00 EUR plus verzending
item bekijken
MA Shop Künker am Dom
Salzburg, Erzbistum Taler Leopold Anton Eleutherius von Firmian 1727-1744. Salzburg, Erzbistum nieuw! Taler 1733 Vorzüglich Leopold Anton Eleutherius von Firmian 1727-1744. 590,00 EURplus 10,00 EUR verzending
item bekijken
Taufe und Firmung Silbermedaille Taufe und Firmung nieuw! Silbermedaille Schöner alter Henkel. sehr schön 40,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Salzburg - Niederlande Silbermedaille Salzburg - Niederlande nieuw! Silbermedaille 1733 EF winz. Kratzer u. Randf., feine, leicht fleckige 985,00 EUR plus verzending
item bekijken
MA Shop Künker am Dom
Brandenburg-Preußen Silbergroschen Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861 Brandenburg-Preußen nieuw! Silbergroschen 1856 A AU-UNC Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861 30,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Oldenburg Silbergroschen Paul Friedrich August 1829-1853. Oldenburg nieuw! Silbergroschen 1848 Sehr schön Paul Friedrich August 1829-1853. 30,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Österreich Ungarn Silberabschlag vom Dukat Österreich Ungarn nieuw! Silberabschlag vom Dukat 1808 EF 50,00 EURplus 3,00 EUR verzending
item bekijken
Items per pagina: 25 50 75 100