MA-Shops Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten! English  USA  Français  Nederlands  Deutsch  Singapore    
Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar 

MA Auction Banner
Home > 581 nieuwe items vandaag
Bewaar zoekopdracht
 



Ancient coins volgen
Islamic coins volgen
Medieval coins volgen
The Holy Roman Empire volgen
Germany before 1871 volgen
Germany since 1871 volgen
Europe (excl. €) volgen
Euro coins volgen
World coins (excl. Europe) volgen
Gold silver platinum volgen
Medals and jetons volgen
Paper money volgen
Notgeld volgen
Motif coins volgen
Literature volgen
Orders, decorations, militaria volgen
Other, Postcards, Accessories volgen




€ tot €  



MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

up

11400,00 EUR
MA-Shop Emporium Hamburg

129,00 EUR
MA-Shop Wehr

985,00 EUR
MA-Shop Gräfe

2895,00 EUR
MA-Shop Emporium Hamburg

419,00 EUR
MA-Shop Wehr

1195,00 EUR
MA-Shop Emporium Hamburg

down
afbeelding Land Titel Prijs
Großbritannien ½ Sovereign Großbritannien - ½ Sovereign - 1915 Großbritannien nieuw! ½ Sovereign 1915 VF+ Großbritannien - ½ Sovereign - 1915 159,00 EURplus 17,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop NumisWorld
¼ Dukat Salzburg - ¼ Dukat - 1755 nieuw! ¼ Dukat 1755 EF+ Salzburg - ¼ Dukat - 1755 299,00 EURplus 17,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop NumisWorld
Deutschland Zwei Millionen Mark Nassauische Landesbank, Wiesbaden 1922-1923 Deutschland nieuw! Zwei Millionen Mark 25.8.1923 VF Nassauische Landesbank, Wiesbaden 1922-1923 49,00 EURincl. VAT.,
plus 3,65 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Wehr
Luftfahrt Versilberte Bronzemedaille Luftfahrt nieuw! Versilberte Bronzemedaille 1924 Vorzüglich 50,00 EURplus 7,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Hossfeld
Baden Versilb. Medaille Unterkirnach Baden nieuw! Versilb. Medaille 1923 O.-Öse, vorzüglich Unterkirnach 90,00 EURplus 5,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Diller
Bremen Verrechnungsmark Bremen nieuw! Verrechnungsmark Kratzer, sehr schön 165,00 EURplus 4,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Loebbers
Thrakien Triobol (Hemidrachme) Thrace: Lion Thrakien nieuw! Triobol (Hemidrachme) 4./3. Jh. VF Thrace: Lion 65,00 EURplus 6,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Dr. Haymann
Magna Graecia Triobol Metapuntum: Apoll Carneos / corn-ear Magna Graecia nieuw! Triobol 430-400 v. Chr. s Metapuntum: Apoll Carneos / corn-ear 45,00 EURplus 6,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Dr. Haymann
BYZANZ Tremissis Iustinian I., 527 - 565 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel EF Iustinian I., 527 - 565 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
BYZANZ Tremissis Tiberius II. Constantin, 578 - 582 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel EF Tiberius II. Constantin, 578 - 582 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
BYZANZ Tremissis Mauricius Tiberius, 582 - 602 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel VF-EF Mauricius Tiberius, 582 - 602 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
BYZANZ Tremissis Phocas, 602 - 610 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel EF Phocas, 602 - 610 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
BYZANZ Tremissis Heraclius, 610 - 641 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel EF Heraclius, 610 - 641 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
BYZANZ Tremissis Phocas, 602 - 610 n.Chr. BYZANZ nieuw! Tremissis Constantinopel EF Phocas, 602 - 610 n.Chr. 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
Brandenburg-Berlin, Stadt Tragbares, silbernes Schützenkreuz Brandenburg-Berlin, Stadt nieuw! Tragbares, silbernes Schützenkreuz 1847 Originalöse. Vorzüglich - Stempelglanz 90,00 EURplus 7,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Hossfeld
Schwerte, Stadt Tragbare versilberte Bronzemedaille Schwerte, Stadt nieuw! Tragbare versilberte Bronzemedaille 1926 Winz. Randfehler, winz. Kratzer, vorzüglich 75,00 EURplus 7,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Hossfeld
GRIECHEN: Syrien. Seleukiden. Antiochos IV. Tetradrachme Mzst. Antiochia am Orontes GRIECHEN: Syrien. Seleukiden. Antiochos IV. nieuw! Tetradrachme Mzst. Antiochia am Orontes 169-167 v.Chr. feine Tönung, EF 650,00 EURgratis verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Gorny & Mosch
MAKEDONISCHE KÖNIGE Tetradrachme Alexander III. der Große, 336 - 323 v.Chr. MAKEDONISCHE KÖNIGE nieuw! Tetradrachme VF-EF Alexander III. der Große, 336 - 323 v.Chr. 290,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
PAMPHYLIEN Tetradrachme PAMPHYLIEN nieuw! Tetradrachme ca. 205-100 v.Chr. Seleuk VF+ 270,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
GRIECHEN: Makedonien. Die vier Regionen. Tetradrachme GRIECHEN: Makedonien. Die vier Regionen. nieuw! Tetradrachme Feine Tönung, aEF 750,00 EURgratis verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Gorny & Mosch
MAKEDONISCHE KÖNIGE Tetradrachme Demetrios I., 162 - 150 v.Chr. MAKEDONISCHE KÖNIGE nieuw! Tetradrachme 153/152 v.Chr. Antiochia VF+ Demetrios I., 162 - 150 v.Chr. 270,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
MAKEDONISCHE KÖNIGE Tetradrachme Alexander III. der Große, 336 - 323 v.Chr. MAKEDONISCHE KÖNIGE nieuw! Tetradrachme postume Prägung Gegenstem VF+ Alexander III. der Große, 336 - 323 v.Chr. 270,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
ATTIKA Tetradrachme ATTIKA nieuw! Tetradrachme Mitte 2. Jh. v.Chr. VF 190,00 EUR plus verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Degussa-Muenzkabinett
GRIECHEN: Makedonien. Alexander III. Tetradrachme GRIECHEN: Makedonien. Alexander III. nieuw! Tetradrachme Getönt, VF-EF 250,00 EURplus 7,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop Gorny & Mosch
Attica / Attika Tetradrachm Athens / Stadt Athen Attica / Attika nieuw! Tetradrachm 454-404 BC Athens / Stadt Athen 1200,00 EURplus 15,00 EUR verzending
Delivery time: 5 - 8 workdays
item bekijken
MA Shop WallinMynt (SE)
Items per pagina: 25 50 75 100