Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Home Inschrijven Mijn Account Login Garantie Kontakt Hulp MA-Wine MA-Blog
Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > 703 nieuwe items vandaag
Bewaar zoekopdracht

Sorteren:
vorig vorig  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 volgende  volgende

Ancient coins volgen
Islamic coins volgen
Medieval coins volgen
The Holy Roman Empire volgen
Germany before 1871 volgen
Germany since 1871 volgen
Europe (excl. €) volgen
Euro coins volgen
World coins (excl. Europe) volgen
Gold silver platinum volgen
Medals and jetons volgen
Paper money volgen
Notgeld volgen
Motif coins volgen
Literature volgen
Other, Postcards, Accessories volgen

€ tot €

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

109,00 EUR

575,00 EUR

465,00 EUR

5400,00 EUR

335,00 EUR

1475,00 EUR

afbeelding Land Titel Prijs
Pommern-Stralsund, Stadt Witten Pommern-Stralsund, Stadt nieuw! Witten 1508 Selten, Fundspuren, schön-sehr schön 55,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Guatemala Verprägung Peso Republik Verprägung Peso o.J. 1879 - 1889. 25% dezentriert Guatemala nieuw! Verprägung Peso o.J. Very rare. Holed, about extra fine Republik Verprägung Peso o.J. 1879 - 1889. 25% dezentriert 2350,00 EURgratis verzending
item bekijken
Österreich mit Böhmen, Tirol, Südtirol Vergold., tragbares Abzeichen Silz bei Imst/Tirol Österreich mit Böhmen, Tirol, Südtirol nieuw! Vergold., tragbares Abzeichen 1944 vorzüglich Silz bei Imst/Tirol 65,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
Palau USD 5 Berge & Flora - Piz Palü Ag 5 $ PP Palau 2013 Palau nieuw! USD 5 2013 Proof Berge & Flora - Piz Palü Ag 5 $ PP Palau 2013 50,98 EURincl. VAT.,
plus verzending
item bekijken
MA Shop WON
Tuvalu TVD 1 Große Komponisten - F. Chopin Ag 1 $ PP Tuvalu 2010 Tuvalu nieuw! TVD 1 2010 Proof Große Komponisten - F. Chopin Ag 1 $ PP Tuvalu 2010 70,40 EURincl. VAT.,
plus verzending
item bekijken
MA Shop WON
Westgoten Tremissis Alarich II., 484-507 Westgoten nieuw! Tremissis 5.-6. Jh. VF+ Alarich II., 484-507 1100,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Indo-Scythen Tetradrachme. Azes II. 35 v. 0 5 n. Chr.. Indo-Scythen nieuw! Tetradrachme. Sehr schön Azes II. 35 v. 0 5 n. Chr.. 135,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Makedonien Tetradrachme Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. Makedonien nieuw! Tetradrachme 300-295 v.Chr. EF Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. 950,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Indo-Scythen Tetradrachme Azes II. 35 v. 0 5 n. Chr.. Indo-Scythen nieuw! Tetradrachme Sehr schön Azes II. 35 v. 0 5 n. Chr.. 125,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Makedonien Tetradrachme Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. Makedonien nieuw! Tetradrachme 250-225 v.Chr. AU-UNC, kl. Druckstelle auf Rs. Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. 850,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Sizilien Tetradrachme Syrakus, Tyrannis der Deinomeniden, 485-466 v.Chr. Sizilien nieuw! Tetradrachme VF Kratzer auf Rs. Syrakus, Tyrannis der Deinomeniden, 485-466 v.Chr. 800,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Makedonien Tetradrachme Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. Makedonien nieuw! Tetradrachme um 285 v.Chr. aEF, min. Korrosion auf Rs. Königreich, Alexander III. der Grosse, 336-323 v.Chr. 680,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Sachsen-Albertinische Linie Talerklippe Johann Georg IV. 1691-1694. Sachsen-Albertinische Linie nieuw! Talerklippe 1693 Schöne Patina. Schrötlingsfehler am Rand, fast vorzüglich Johann Georg IV. 1691-1694. 875,00 EURgratis verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich II. 1740-1786 Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1786 A, Berlin Kl. Schrötlingsfehler, F-VF Friedrich II. 1740-1786 49,00 EURplus 5,00 EUR verzending
item bekijken
MA Shop Olding Fa.
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich II. 1740-1786. Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1771 B Schön Friedrich II. 1740-1786. 75,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Taler Rudolph II. 1576-1612. nieuw! Taler 1599 i. F. Rudolph II. 1576-1612. 265,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Bayern Taler Maximilian I. Joseph 1806-1825. Bayern nieuw! Taler 1807 Fast sehr schön Maximilian I. Joseph 1806-1825. 165,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Schlesien Taler Breslau, Stadt Taler o.J. (nach 1711) IGK, mit Titel Karls VI. Schulprämie Schlesien nieuw! Taler o.J. about extra fine Breslau, Stadt Taler o.J. (nach 1711) IGK, mit Titel Karls VI. Schulprämie 1425,00 EURgratis verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm II. 1786-1797. Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1794 A Schrötlingsfehler, schön Friedrich Wilhelm II. 1786-1797. 55,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Braunschweig-Calenberg-Hannover Taler Georg V. 1851-1866. Braunschweig-Calenberg-Hannover nieuw! Taler 1861 B Prooflike. Min. Kratzer, Vorzüglich-Stempelglanz Georg V. 1851-1866. 175,00 EURplus 6,00 EUR verzending
item bekijken
Brandenburg-Preußen Taler Friedrich Wilhelm II. 1786-1797. Brandenburg-Preußen nieuw! Taler 1790 A Henkelspur etwas rau, schön - sehr schön Friedrich Wilhelm II. 1786-1797. 65,00 EURplus 4,00 EUR verzending
item bekijken
Korinth Stater Korinth nieuw! Stater 375-300 v.Chr. VF-EF, Korrosion auf Vs. 490,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Thrakien Stater Königreich, Lysimachos, 323-281 v.Chr., Gold, 8,47 g Thrakien nieuw! Stater 205-195 v.Chr. AU-UNC Königreich, Lysimachos, 323-281 v.Chr., Gold, 8,47 g 4000,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken
Großbritannien Sovereign  Gold Elizabeth II. Seit 1952. Großbritannien nieuw! Sovereign Gold 1979 Proof Elizabeth II. Seit 1952. 365,00 EURplus 10,00 EUR verzending
item bekijken
Byzanz Solidus Anastasius I., 491-518 Byzanz nieuw! Solidus 491-498 EF+ Anastasius I., 491-518 680,00 EURplus 7,00 EUR verzending
item bekijken

Items per pagina  [ 25 | 50 | 75 | 100 ]