Klaus Gräfe - Shop

Home van de MA-SHOP | SSL (SSL Info) | Nieuwe produkten | Kontakt | Voorwaarden
Winkelmandje - bestelformulier

0 artikelen in het winkelmandje
Al onze prijzen bevatten de algemene voorgeschreven BTW, de verzendkosten worden extra berekend. Verzendkosten en evt. kosten voor de rembours

Geen items in deze category

Kijk verder in onze Shop en kijk of er iets anders voor U bij is.

Er worden artikelen 1 - 50 in totaal 439 aanwezige artikelen.
Sorteren:
vorige vorige 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8volgende volgende

foto Land Titel Prijs
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 MDN Gedenkmünzen in Normalprägung 10 MDN 1966 Vorzüglich 145,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bayern 5 Mark Ludwig II. 1864-1886. Bayern 5 Mark 1875 D Vorzüglich Ludwig II. 1864-1886. 265,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig 5 Mark Ernst August 1913-1918. Braunschweig 5 Mark 1915 A Vorzüglich - Stempelglanz Ernst August 1913-1918. 825,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Calenberg-Hannover 24 Mariengroschen Johann Friedrich 1665-1679. Braunschweig-Calenberg-Hannover 24 Mariengroschen 1675 Prägeglanz, vorzüglich + Johann Friedrich 1665-1679. 585,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Wolfenbüttel Taler Rudolf August und Anton Ulrich 1685-1704. Braunschweig-Wolfenbüttel Taler 1690 Kl. Kratzer, sehr schön - vorzüglich Rudolf August und Anton Ulrich 1685-1704. 565,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Braunschweig-Wolfenbüttel Taler Rudolf August und Anton Ulrich 1685-1704. Braunschweig-Wolfenbüttel Taler 1697 Sehr schön - vorzüglich Rudolf August und Anton Ulrich 1685-1704. 585,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Donauwörth, königliche Münzstätte Brakteat. Friedrich II. 1220-1250. Donauwörth, königliche Münzstätte Brakteat. 1220-1250 Vorzüglich Friedrich II. 1220-1250. 485,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Erlangen, Stadt Silbermedaille Erlangen, Stadt Silbermedaille 1910 Vorzüglich 95,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Heilbronn, Stadt Silbermedaille Heilbronn, Stadt Silbermedaille 1817 Vorzüglich 265,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Köln-Erzbistum Goldgulden Friedrich III. von Saarwerden 1371-1414. Köln-Erzbistum Goldgulden 1371-1414 Vorderseitig senkrechter Kratzer , sonst vorzüglich Friedrich III. von Saarwerden 1371-1414. 965,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Mecklenburg-Schwerin 2/3 Taler Christian Ludwig I. 1658-1692. Mecklenburg-Schwerin 2/3 Taler 1676 Sehr schön Christian Ludwig I. 1658-1692. 285,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Anhalt-Zerbst 6 Pfennig Friedrich August 1747-1793. Anhalt-Zerbst 6 Pfennig 1749 Vorzüglich Friedrich August 1747-1793. 120,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Ansbach Konventionstaler Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. Brandenburg-Ansbach Konventionstaler 1777 G Fast vorzüglich Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. 475,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Ansbach Konventionstaler Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. Brandenburg-Ansbach Konventionstaler 1779 G Sehr schön- vorzüglich Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. 425,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Bayreuth Konventionstaler Christian Friedrich Karl Alexander 1769-1791. Brandenburg-Bayreuth Konventionstaler 1783 Fast vorzüglich Christian Friedrich Karl Alexander 1769-1791. 475,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Preussen Vereinstaler Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861. Brandenburg-Preussen Vereinstaler 1860 A Vorzüglich + Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861. 145,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Preussen Taler Friedrich II., der Große 1740-1786. Brandenburg-Preussen Taler 1770 A Sehr schön - vorzüglich Friedrich II., der Große 1740-1786. 685,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Preussen Doppeltaler Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861. Brandenburg-Preussen Doppeltaler 1856 A Vorzüglich - Stempelglanz Friedrich Wilhelm IV. 1840-1861. 395,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Habsburg-Lothringen Reichstaler Maria Theresia 1740-1780. Habsburg-Lothringen Reichstaler 1745 Fast vorzüglich Maria Theresia 1740-1780. 375,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Habsburg-Lothringen Taler Maria Theresia 1740-1780. Habsburg-Lothringen Taler 1763 Min. Justiert, fast vorzüglich Maria Theresia 1740-1780. 375,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Magdeburg, Stadt Taler (24 Groschen) Magdeburg, Stadt Taler (24 Groschen) 1629 Sehr schön + 1275,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Salzburg, Erzbistum Guldiner Ernst von Bayern 1540-1554. Salzburg, Erzbistum Guldiner 1551 Sehr schön Ernst von Bayern 1540-1554. 785,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Anhalt-Zerbst 1/6 Taler Friedrich August 1747-1793. Anhalt-Zerbst 1/6 Taler 1766 Fast vorzüglich Friedrich August 1747-1793. 145,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bayern Konventionstaler Karl Theodor 1777-1799. Bayern Konventionstaler 1792 Sehr schön - vorzüglich Karl Theodor 1777-1799. 395,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bayern Taler Maximilian II. Emanuel 1679-1726. Bayern Taler 1694 Fast vorzüglich Maximilian II. Emanuel 1679-1726. 645,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bayern 30 Kreuzer Maximilian II. Emanuel 1679-1726. Bayern 30 Kreuzer 1693 Vorzüglich Maximilian II. Emanuel 1679-1726. 345,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Bayern Silberabschlag vom Dukat Karl Albrecht 1726-1745. Bayern Silberabschlag vom Dukat 1722 Vorzüglich Karl Albrecht 1726-1745. 265,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Augsburg, Bistum Brakteat. Hartmann von Dillingen 1250-1286. Augsburg, Bistum Brakteat. 1250-1286 Vorzüglich + Hartmann von Dillingen 1250-1286. 325,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Artikel bekijken
Artikel volgen
Augsburg, Bistum Brakteat. Wolfhard von Roth-Wackernitz 1288-1302. Augsburg, Bistum Brakteat. 1288-1302 Vorzüglich + Wolfhard von Roth-Wackernitz 1288-1302. 265,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Augsburg, Stadt Konventionstaler Augsburg, Stadt Konventionstaler 1765 Prägeglanz, vorzüglich + 445,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Baden-Durlach Vereinstaler Friedrich I. 1852-1856-1907. Baden-Durlach Vereinstaler 1862 Vorzüglich + Friedrich I. 1852-1856-1907. 385,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Ansbach Konventionstaler Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. Brandenburg-Ansbach Konventionstaler 1775 G Sehr schön + Christian Friedrich Karl Alexander 1757-1791. 385,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Brandenburg-Ansbach 1/2 Taler Christiane Charlotte 1723-1729 als Vormünderin für Karl Wilhelm Friedrich. Brandenburg-Ansbach 1/2 Taler 1726 Vorzüglich Christiane Charlotte 1723-1729 als Vormünderin für Karl Wilhelm Friedrich. 875,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Sachsen-Albertinische Linie Taler August 1553-1586. Sachsen-Albertinische Linie Taler 1577 Sehr schön August 1553-1586. 275,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1981 Vorzüglich 4,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark 1983 Vorzüglich 8,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1985 Vorzüglich 5,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark 1985 Fast Stempelglanz 50,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1986 Vorzüglich 5,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Anhalt-Dessau Vereinstaler Leopold Friedrich 1817-1871. Anhalt-Dessau Vereinstaler 1869 A Vorzüglich Leopold Friedrich 1817-1871. 155,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Anhalt-Zerbst 2/3 Taler Johann Ludwig und Christian August 1742-1747. Anhalt-Zerbst 2/3 Taler 1742 Fast vorzüglich Johann Ludwig und Christian August 1742-1747. 475,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark 1972 Sehr schön + 2,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1972 Vorzüglich 2,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark 1972 Fast vorzüglich 2,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark 1972 Vorzüglich + 3,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1973 Vorzüglich + 3,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 20 Mark 1973 Sehr schön + 2,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 10 Mark 1975 Vorzüglich 2,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark Gedenkmünzen in Normalprägung 5 Mark 1975 Fast Stempelglanz 10,00 EUR
Artikel bekijken
Artikel volgen
Aantal produkten per pagina [25|50|75|100]