Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Home Inschrijven Mijn Account Login Garantie Kontakt Hulp MA-Wine MA-Blog
Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > categorieën >

Coins Germany before 1871

Bewaar zoekopdracht ontvang e-mail als nieuwe items
zoeken in Germany before 1871

Er zijn artikelen 1 - 120 van totaal 35208 gevonden artikelen weergegeven.
Sorteren:
vorig vorig  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 volgende  volgende

Germany before 1871 volgen
Old Germany A volgen
Old Germany B volgen
Old Germany C volgen
Old Germany D volgen
Old Germany E volgen
Old Germany F volgen
Old Germany G volgen
Old Germany H volgen
Old Germany I volgen
Old Germany J volgen
Old Germany K volgen
Old Germany L volgen
Old Germany M volgen
Old Germany N volgen
Old Germany O volgen
Old Germany P volgen
Old Germany Q volgen
Old Germany R volgen
Old Germany S volgen
Old Germany T volgen
Old Germany U volgen
Old Germany V volgen
Old Germany W volgen
Old Germany XYZ volgen
Credits volgen

€ tot €

tot

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

2250,00 EUR

750,00 EUR

575,00 EUR

2545,00 EUR

575,00 EUR

109,00 EUR

Sachsen-Kurlinie (Albertiner) ab 1547 Pfennig 1861, B-Dresden Sehr schön... 40,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
40,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Anhalt-Bernburg Pfennig 1823, Harzgerode Sehr schön- Alexius Friedrich C... 20,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
20,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
Anhalt-Bernburg 1/24 Taler 1827, Harzgerode Av. Schrötlingsfehler, sehr ... 35,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
35,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Anhalt-Dessau Versilberte Messingmedaille 1896. Fast vorzüglich Friedric... 30,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
30,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Apolda Emailliertes Abzeichen o.J vorzüglich #1000-2000# 60,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
60,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Augsburg-Stadt Batzen 1533 Sehr schön  40,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Bayern Heller 1804, München Sehr schön Maximilian IV. Joseph 1799-1805 25,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
25,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Versilberte Bronzemedaille o.J. Vorzüglich-Stempelgl... 18,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
18,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel Kipper-12 Kreuzer 1621. Kl. Schrötlingsfehler ... 60,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel 6 Mariengroschen 1696, HCH-Braunschweig Kl. Pr... 35,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel 6 Mariengroschen 1697, HCH-Braunschweig Sehr s... 45,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
45,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel Silbermedaille 1706, (H.Chr. Hille) Kl. Henkel... 120,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
120,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Goslar Pfennig 1726 Kl. Schrötlingsfehler, vorzüglich  50,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
50,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Hamburg Schilling 1846. Vorzüglich-Stempelglanz  35,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Hamburg Schilling 1855. Vorzüglich-Stempelglanz  20,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
Hamburg 1/48 Taler 1687. Sehr schön-vorzüglich  30,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Hamburg 8 Schilling 1797. Sehr schön  35,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Hamburg 8 Schilling 1797. Schrötlingsfehler, sehr schön+  30,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) Kipper - 10 Groschen 1622, Schwan-... 100,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
100,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) 1/12 Taler 1763, EDC-Leipzig Sehr ... 20,00 EUR plus 6,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) 1/6 Taler 1825, GS-Dresden Prägesc... 125,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
125,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) 1/12 Taler 1812, SGH-Dresden Üblic... 65,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
65,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) 1/12 Taler 1819, IGS-Dresden Kl. S... 40,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) Taler 1857, F-Dresden Sehr schön- ... 100,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) Taler 1858, F-Dresden Randfehler, ... 100,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie ab 1547 (Albertiner) Taler 1860, B-Dresden Sehr schön J... 80,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
80,00 EUR plus 8,50 EUR verzending
Bayern Kronentaler 1816 Sehr schön + Maximilian I. Joseph 1806-1825. 95,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
95,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1786 E Justiert, fast sehr schön Friedrich II.... 135,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
135,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1830 A Sehr schön Friedrich Wilhelm III. 1797-... 65,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
65,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1830 A Henkelspur, fast sehr schön Friedrich W... 35,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
35,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1867 A Winz. Kratzer, Randfehler, sehr schön W... 36,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
36,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Siegestaler 1866 A Winz. Randfehler, vorzüglich Wilh... 75,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
75,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Versilberte Bronzemedaille 1888 Vorzüglich - Stempel... 65,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Frankfurt-Stadt 20 Kreuzer 1763 Sehr schön  45,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
45,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Messingjeton 1797-1840 Sehr schön - vorzüglich Fried... 12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1866 A Sehr schön Wilhelm I. 1861-1888. 38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bremke, Stadt Tragbare vergoldete Bronzemedaille 1912 Winz. Kratzer, vor... 35,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
35,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
Frankreich - Lothringen  1508-1544 f.ss France LORRAINE 1/2 Gros ND(1508... 16,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
16,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Haus Habsburg Taler 1694 Schöne Patina. Sehr schön + Leopold I. 1657-170... 275,00 EUR gratis verzending
275,00 EUR gratis verzending
Haus Habsburg Taler 1617 Winz. Schrötlingsfehler, sehr schön Ferdinand I... 375,00 EUR gratis verzending
375,00 EUR gratis verzending
Haus Habsburg Taler 1686 Wellung durch Walzenprägung geglättet, schön - ... 195,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
195,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Frankreich - Lothringen  1508-1544 ss France LORRAINE 1/2 Gros ND(1508-4... 24,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
24,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 2 Pfennig Kupfer 1831 C Vorzüglich + Wil... 75,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Hildesheim-Stadt Pfennig 1772 Fast sehr schön  18,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
18,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Meiningen Kreuzer 1818 Winz. Schrötlingsfehler, sehr schön Bernh... 12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Schwarzburg-Sondershausen 1/12 Taler 1764 Schön Christian Günther 1758-1... 20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Anhalt-Dessau Silbergroschen 1852 A Knapp sehr schön Leopold Friedrich 1... 7,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
7,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/6 Taler 1766 B Schrötlingsfehler, schön + Friedric... 12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Hanau-Münzenberg Heller 1773 Fundbelag, sehr schön Wilhelm IX. von Hesse... 9,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
9,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Frankreich - Lothringen  1508-1544 ss+ France LORRAINE 1/2 Gros ND(1508-... 34,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
34,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Frankreich - Strassburg, Stadt  1600 st France STRASBOURG City 1/2 Kreuz... 49,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
49,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Frankreich - Strassburg, Stadt  1550 st France STRASBOURG City 1/2 Kreuz... 69,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
69,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1809 f.st Germany SAXONY 1/12 Thaler 1826 S FRIEDRICH AUGUST si... 64,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
64,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1561 f.ss Germany SAXONY Dreier 1561 AUGUST silver aVF # 88528 16,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1559 ss Germany SAXONY Dreier 1559 AUGUST silver VF # 88527 18,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
18,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1549 vz Germany SAXONY Dreier 1549 Annaberg MORITZ silver XF! #... 39,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
39,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Baden Kronentaler 1813 vz/fast vz, leicht justiert  hübsch, selten, AKS ... 490,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
490,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Sachsen  1555 ss+ Germany SAXONY Dreier 1555 Freiberg AUGUST silver VF+ ... 34,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1550 ss-vz Germany SAXONY Dreier 1550 Buchholz MORITZ silver VF... 34,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bayern Taler 1694 vz-st/vz+ toll erhalten 740,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
740,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Sachsen  1547-1552 vz SAXONY Schreckenberger 1547-52 JOHANN II, JOH. WIL... 149,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
149,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bayern Konventionstaler 1805 vz, min. justiert, schöner Prägeglanz mit f... 540,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
540,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Bayern Vereinstaler 1871 vz Stempelkopplung Voigt/Ries, sehr selten, AKS... 490,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Sachsen-Meissen  1440-1456 vz+ MEISSEN Groschen FRIEDRICH II & WILHELM I... 84,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
84,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1690 st SAXONY 1/12 Thaler 1690 IK Dresden JOHANN GEORG III sil... 99,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
99,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen  1694 st SAXONY 1/12 Thaler 1694 EPH Leipzig JOHANN GEORG IV sil... 99,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Walkenried, Abtei  1688 f.st WALCKENRIED Abbey 1/24 Thaler 1688 ICB FRIE... 249,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
249,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bremen, Stadt 4 Grote 1646 Leicht gewellt. Sehr schön  50,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
50,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Reuss, jüngere Linie zu Ebersdorf 1/6 Taler 1763 Selten. Sehr schön-vorz... 175,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
175,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Gotha-Altenburg Groschen 1772 Sehr schön+ Friedrich III. 1732-17... 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Coburg-Saalfeld Cu 3 Pfennige 1826 Sehr schön-vorzüglich Ernst 1... 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Danzig, Stadt Cu Groschen 1812 Kl. Prägeschwäche. Sehr schön Freistaat. 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bayern Pfennig 1796 Sehr schön Karl Theodor 1777-1799. 15,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
15,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Ansbach Kreuzer 1760 Sehr schön Alexander 1757-1791. 42,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
42,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Ansbach 2 Pfennig 1752 Knapp sehr schön Karl Wilhelm Friedri... 50,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
50,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/6 Taler 1777 E Kl. Justierspuren am Rand, sehr sch... 38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/24 Taler 1765 F Sehr schön Friedrich II. 1740-1786. 65,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Cu-Pfennig 1753 A Sehr schön Friedrich II. 1740-1786. 12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Cu Deut 1753 Sehr schön Friedrich II. 1740-1786. 32,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
32,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Cu 1/4 Stüber 1753 C Sehr schön Friedrich II. 1740-1... 55,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
55,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel 2 Mariengroschen 1786 C Sehr schön Karl Wilhel... 24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 1/6 Taler Reichsfuß Feinsilber 1798 Fast... 22,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
22,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 4 Mariengroschen 1781 Sehr schön Georg I... 20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 4 Pfennig 1831 C Hnapp sehr schön Wilhel... 50,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bremen-Stadt 1/2 Groten 1789 Sehr schön  20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Mainz-Erzbistum Pfennig 1769 Knapp sehr schön Emmerich Joseph 1763-1774. 18,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Mainz-Erzbistum 3 Pfennig 1768 Knapp sehr schön Emmerich Joseph 1763-1774. 19,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
19,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Mainz-Erzbistum 1/48 Taler 1789 E Fast sehr schön Friedrich Karl Joseph ... 12,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Reuss-ältere Linie zu Obergreiz Pfennig 1814 Sehr schön Heinrich XIII. 1... 18,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Reuss-ältere Linie zu Obergreiz Pfennig 1789 Sehr schön Heinrich XI. 172... 19,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 2/3 Taler 1792 Schrötlingsfehler, sehr schön... 65,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Meiningen Kreuzer 1812 Winz. Kratzer, sehr schön - vorzüglich Be... 50,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Meiningen 1/4 Kreuzer 1818 Winz. Fleck, vorzüglich Bernhard Eric... 25,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
25,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Meiningen Kreuzer 1828 Sehr schön + Bernhard Erich Freund 1803-1... 35,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Weimar-Eisenach 4 Pfennig 1810 Sehr schön - vorzüglich Carl Augu... 32,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Meissen  1200-1230 vz SOVEREIGNS OF APOLDA Meissen bracteate 120... 149,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Deutschland, Speziesreichstaler,RR,Probe, 1729, fvz.,Brustbild ragt nich... 2200,00 EUR plus 15,00 EUR verzending
2200,00 EUR plus 15,00 EUR verzending
Frankfurt Goldgulden 1418/23 fast Sehr schön Reichmuenzstadt - Sigismund... 420,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
420,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Trier Goldgulden 1414/17 Sehr schön Erbistum - Werner von Falkenstein 13... 490,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Köln Goldgulden um 1415 Sehr schön Erbistum - Dietrich II. von Mörs 1414... 470,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
470,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Köln Goldgulden um 1415 Sehr schön Erbistum - Dietrich II. von Mörs 1414... 420,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Bayern 2 Pfennig 1807 Fast sehr schön Maximilian I. Joseph 1806-1825. 18,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 3 Gute Pfennig 1764 A Fast vorzüglich Friedrich II. ... 45,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 2 Gröschel 1750 Sehr schön Friedrich II. 1740-1786. 38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/2 Stüber 1772 A Sehr schön Friedrich II. 1740-1786... 45,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Hessen-Darmstadt 1/2 Gulden 1838 Fast sehr schön Ludwig II. 1830-1848. 38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Mainz-Erzbistum Pfennig 1759 Winz. Zainende, sehr schön Johann Friedrich... 30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 1/24 Taler 1760 Fast sehr schön Friedrich Au... 24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie Pfennig 1832 S Winz. Zainende, sehr schön + ... 15,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 2 Pfennig 1841 G Vorzüglich Friedrich August... 15,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Trier-Erzbistum Albus 1791 Fast sehr schön Clemens Wenzel von Sachsen 17... 30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Waldeck Pfennig 1825 Sehr schön Georg Heinrich 1813-1845. 20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Jülich-Berg Cu 1/2 Stüber 1804 R Sehr schön Maximilian Joseph von Bayern... 25,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Jülich-Berg Cu 1/2 Stüber 1805 S Gereinigt, fast sehr schön Maximilian J... 15,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 3 Pfennig 1761 Zainende, fast vorzüglich Fri... 20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 1/48 Taler 1756 Fast sehr schön Friedrich Au... 24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 3 Pfennig 1764 C Sehr schön Friedrich August... 24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie Pfennig 1825 S Sehr schön Friedrich August I... 42,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie Heller 1813 H Sehr schön Friedrich August I.... 30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending

Items per pagina  [ 25 | 50 | 75 | 100 ]