Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Home Inschrijven Mijn Account Login Garantie Kontakt Hulp MA-Wine MA-Blog
Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > categorieën >

Coins Germany before 1871

Bewaar zoekopdracht ontvang e-mail als nieuwe items
zoeken in Germany before 1871

Er zijn artikelen 1 - 120 van totaal 36165 gevonden artikelen weergegeven.
Sorteren:
vorig vorig  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 volgende  volgende

Germany before 1871 volgen
Old Germany A volgen
Old Germany B volgen
Old Germany C volgen
Old Germany D volgen
Old Germany E volgen
Old Germany F volgen
Old Germany G volgen
Old Germany H volgen
Old Germany I volgen
Old Germany J volgen
Old Germany K volgen
Old Germany L volgen
Old Germany M volgen
Old Germany N volgen
Old Germany O volgen
Old Germany P volgen
Old Germany Q volgen
Old Germany R volgen
Old Germany S volgen
Old Germany T volgen
Old Germany U volgen
Old Germany V volgen
Old Germany W volgen
Old Germany XYZ volgen
Credits volgen

€ tot €

tot

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

750,00 EUR

1250,00 EUR

945,00 EUR

99,00 EUR

1275,00 EUR

875,00 EUR

Trier, Erzbistum Cu Pfennig 1762 NM Koblenz Sehr schön Johann Philipp vo... 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Trier, Erzbistum Cu Pfennig 1750 DF Koblenz Sehr schön Franz Georg von S... 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bremen, Stadt Cu Schwaren 1797 DB Vorzüglich  55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 6 Mariengroschen 1710 Zellerfeld Sehr sc... 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1623 Kl. Zainende, sehr schön  20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Kreuzer 1623 Selten. Sehr schön  45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1625 Sehr schön  25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1623 Sehr schön  25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu 2 Pfennig 1762 Schrötlingsfehler, sehr schön  20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu 2 Pfennig 1763 Fast sehr schön  15,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
15,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu Pfennig 1801 Kl. Schrötlingsfehler, sehr schön  25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu Pfennig 1759 Schön  5,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
5,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu Pfennig 1766 Fast sehr schön  15,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu Heller 1796 Kl. Schrötlingsfehler, sehr schön  20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Cu Heller 1801 Sehr schön  25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Klippenförmiger Silberpfennig 1624 Sehr schön  35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1624 Kl. Schrötlingsfehler am Rand, sehr schö... 20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1636 Kl. Prägeschwäche, sehr schön  10,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
10,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1636 Winz. Prägeschwäche, sehr schön  10,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 1/2 Batzen 1637 Kl. Prägeschwäche, sehr schön  10,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Kreuzer 1643 Selten. Sehr schön  25,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt 5 Kreuzer 1766 Henkelspur, fast sehr schön  15,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Augsburg, Stadt Klippenförmiger Silberpfennig o.J Selten. Fast sehr schö... 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bayern 10 Kreuzer 1767 schön bis sehr schön  10 Kreuzer Silber, Bayern, ... 12,50 EUR plus 7,00 EUR verzending
12,50 EUR plus 7,00 EUR verzending
Haus Habsburg Reichstaler 1564-1595 Kl.Sgrafitti a.d.Vs. Sehr schön Erzh... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Deutschland Handheller  [UNZ] Unzirkuliert Handheller ND (+- 1150) 150,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
150,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
Preussen  1776 PP PRUSSIA Friedrichs d'or 1776 FRIEDRICH II RESTRIKE Gol... 84,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
84,99 EUR plus 4,00 EUR verzending
Allemagne, Deutschland, Sachsen, Sachs  1507-1525  Allemagne, Deutschlan... 25,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
25,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Deutschland, Taler, 1581, prägefrisch, Sachsen,August,1553-1586, 530,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
530,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Braunschweig-Lüneburg. Brakteat.  Fast vorzüglich . Heinrich der Lange, ... 100,00 EUR plus 8,00 EUR verzending
100,00 EUR plus 8,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Kipper 3 Gröscher 1623 Krossen Kl. Zainende, sehr sc... 36,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
36,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 2 Neugroschen 1850 F Sehr schön Friedrich Au... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 2 Neugroschen 1851 F Fast sehr schön Friedri... 9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu 2 Pfennig 1817 C Winz. Schrötlingsfeh... 23,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
23,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu Pfennig 1839 A Fast sehr schön Ernst ... 9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu Pfennig 1842 S Winz. Schrötlingsfehle... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu Pfennig 1837 B Sehr schön Wilhelm IV.... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu 2 Pfennig 1826 B Schön - sehr schön G... 9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu Pfennig 1850 B Sehr schön - vorzüglic... 9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu 1/4 Stüber 1823 B Fast sehr schön Geo... 18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Cu 2 Pfennig 1845 B Kl. Randfehler, fast... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 6 Pfennig 1851 B Winz. Schrötlingsfehler... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 1/2 Groschen 1858 B Sehr schön - vorzügl... 9,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Meiningen Cu 2 Pfennig 1832 Etwas Grünspan, sehr schön Bernhard ... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 4 Pfennig 1826 B Sehr schön Georg IV. 18... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 1/3 Taler 1793 IEC Fast sehr schön Friedrich... 32,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
32,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Speyer, Bistum Schüsselpfennig o.J. (um 1570) Schrötlingsrisse, kl. Präg... 27,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
27,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Paderborn, Bistum 2 Mariengroschen 1766 IAS Neuhaus Fast sehr schön Wilh... 27,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Lübeck, Stadt 1/24 Taler 1709 Sehr seltener Jahrgang. Schön +  18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Zwitter 1/3 Taler 1694/95 HB Ausbeute Fa... 68,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
68,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Schlesien-Liegnitz-Brieg 6 Kreuzer 1665 Schön Christian 1639-1672 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Schlesien-Liegnitz-Brieg 15 Kreuzer 1663 Fast sehr schön Christian 1639-... 23,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bayern Geschichtstaler 1835 stfr Erstabschlag Otto Prinz v. Bayern Griec... 950,00 EUR gratis verzending
950,00 EUR gratis verzending
Bayern Doppeltaler 1840 fast vz Standbild Dürer 390,00 EUR gratis verzending
390,00 EUR gratis verzending
Sachsen Ausbeutekonventionstaler 1825 ss Friedrich August 390,00 EUR gratis verzending
390,00 EUR gratis verzending
Eisleben Stadt 1/2 Schautaler 1661 vz/st Martin Luther SChaumünze der St... 490,00 EUR gratis verzending
490,00 EUR gratis verzending
Bayern 6 Kreuzer 1855 Winz. Randfehler, vorzüglich + Maximilian II. Jose... 45,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
45,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
Sachsen, Königreich, 1/6 Taler, 1836, fast sehr schön Sachsen, Königreic... 45,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
45,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
Sachsen, Königreich, 1/6 Taler, 1809, sehr schön-vorzüglich Sachsen, Kön... 50,00 EUR incl. VAT., plus 7,00 EUR verzending
50,00 EUR incl. VAT., plus 7,00 EUR verzending
Hannover Doppeltaler 1862 ss/vz Georg V  235,00 EUR gratis verzending
235,00 EUR gratis verzending
Hessen Darmstadt Doppeltaler 1840 ss/vz Ludwig II Grossherzog von Hessen 210,00 EUR gratis verzending
210,00 EUR gratis verzending
Salzburg, Erzbistum Taler 1774 Sehr schön  /  sehr schön-vorzüglich Hier... 185,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
185,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Wallenstein Groschen 1633 unbestimmte Münzstät Gutes Porträt. Kl. Präges... 215,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
215,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Wallenstein Groschen 1630 S Sagan Winz. Schrötlingsfehler, sehr schön Al... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Speyer, Bistum Cu 2 Pfennig 1765 Fast sehr schön Franz Christoph Freiher... 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Trier, Erzbistum Cu 4 Pfennig 1789 GM Koblenz Selten. Kl. Schrötlingsfeh... 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bayern Madonnentaler 1774 A, Amberg Sehr schön Maximilian III. Joseph 17... 75,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
75,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/6 Taler 1815 A Äußerst seltener Jahrgang. Sehr sch... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover 3 Mariengroschen 1819 LB Vorzüglich Geor... 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Metz, Bistum Denier  Prägeschwäche, sehr schön Jacob von Lothringen 1239... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Calenberg-Hannover Ausbeute Cu Pfennig 1782 S, Clausthal Kl... 20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Mainz, Erzbistum Cu 3 Pfennig 1760 Erfurt Sehr schön Johann Friedrich Ka... 30,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
30,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Köln, Stadt Cu 4 Heller 1788 Selten. Etwas Grünspan, sehr schön - vorzüg... 35,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Hildesheim, Stadt 4 Pfennig 1736 Sehr schön +  20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Jülich-Berg Cu 1/4 Stüber 1785 PR Sehr schön Karl Theodor 1742-1799 15,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Jülich-Berg 3 Stüber 1803 R Kl. Randfehler, sehr schön Maximilian Joseph... 20,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Dortmund, Stadt Heller o.J Äußerst selten. Gering erhalten Maximilian I.... 125,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
125,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Altdeutschland - Hessen-Kassel 1/6 Taler 1831 sehr schön bis vorzüglich ... 50,00 EUR plus 9,00 EUR verzending
50,00 EUR plus 9,00 EUR verzending
Sachsen, Königreich, 1/12 Taler, 1809, poröser Schrötling, sehr schön+ S... 22,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
22,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
Oldenburg 1/4 Mark zu 8-Grote 1603-1667 Selten. Etwas korrodiert. Fast s... 210,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
210,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Oldenburg Adlerschilling 1603-1667 Selten. Schön-sehr schön Anton Günthe... 95,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
95,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie, 1/6 Taler 1805 Avers leicht justiert, sehr schön (Albe... 22,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie, 3 Pfennig 1764 sehr schön (Albertiner) Friedrich Augus... 25,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
25,00 EUR incl. VAT., plus 4,50 EUR verzending
Sachsen-Kurlinie, 1/6 Taler 1764 sehr schön (Albertiner) Xaver, 115,00 EUR incl. VAT., plus 7,00 EUR verzending
115,00 EUR incl. VAT., plus 7,00 EUR verzending
Bayern Einseitige Gestaltungsprobe in Silber zu 1864-1886 Reste von Zapp... 795,00 EUR gratis verzending
795,00 EUR gratis verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel Silbermedaille 1715 Winz. Randfehler, sehr sch... 165,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
165,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Braunschweig-Wolfenbüttel 12 Mariengroschen 1781 Schöne Patina. Winz. Pr... 165,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Aschaffenburg, Stadt Silbermedaille 1921 Mattiert. Vorzüglich +  295,00 EUR gratis verzending
295,00 EUR gratis verzending
Bayern Wappentaler 1871 Randfehler, gereinigt, vorzüglich + Ludwig II. 1... 675,00 EUR gratis verzending
675,00 EUR gratis verzending
Württemberg 1/2 Gulden 1864 Schöne Patina. Vorzüglich Wilhelm I. 1816-18... 75,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
75,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Bayern Einseitige Gestaltungsprobe in Silber zu 1848-1864 Leicht beriebe... 975,00 EUR gratis verzending
975,00 EUR gratis verzending
Bayern Einseitige Gestaltungsprobe in Silber zu 1848-1864 Leicht beriebe... 875,00 EUR gratis verzending
875,00 EUR gratis verzending
Bayern Einseitige Gestaltungsprobe in Silber zu 1864-1886 Leicht beriebe... 975,00 EUR gratis verzending
975,00 EUR gratis verzending
Stolberg-Stolberg Ausbeute 1/3 Taler 1723 Schöne Patina. Fast vorzüglich... 195,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
195,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Anhalt-Bernburg 1/24 Taler 1823 Vorzüglich Alexius Friedrich Christian 1... 38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
38,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Sachsen-Gotha-Altenburg Dicker Doppelgroschen 1772 Sehr schön + Friedric... 52,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
52,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
Rostock 3 Pfening 1750 attraktives sehr schön  17,00 EUR plus 2,00 EUR verzending
17,00 EUR plus 2,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen
 Jaeger 37, Thun 24 Taler 1818 A Schön-se... 55,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
55,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen
 Olding 9c.2, v. Schrött 1 Reichstaler 1750A S... 235,00 EUR gratis verzending
235,00 EUR gratis verzending
Brandenburg-Preußen
 Jaeger 74, Thun 25 Doppeltaler 1844A Seh... 210,00 EUR gratis verzending
210,00 EUR gratis verzending
Hessen-Kassel Taler 1637 Vorzüglich + Wilhelm VI. 1637-1663. 1750,00 EUR gratis verzending
1750,00 EUR gratis verzending
Württemberg 6 Kreuzer 1804 gutes schön Württemberg, Kursmünze 6 Kreuzer ... 20,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
20,00 EUR plus 7,00 EUR verzending
Eichstätt Reichstaler 1755 stfr/stgl Prachtexemplar Johann Anton II von ... 4250,00 EUR gratis verzending
4250,00 EUR gratis verzending
Frankfurt, Stadt Kreuzer o.J Sehr schön - vorzüglich  14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bremen, Stadt Cu Schwaren 1732 Selten. Fast sehr schön  18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Bremen, Stadt 2 Grote 1646 Schön - sehr schön  32,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Württemberg 6 Kreuzer 1856 Sehr schön Wilhelm I. 1816-1864 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 3 Pfennig 1659 CR Dresden Sehr schön  /  fas... 18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Cu Kreuzer 1810 A Kl. Schrötlingsfehler am Rand, fas... 41,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
41,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Cu 1/2 Kreuzer 1806 A Fast sehr schön Friedrich Wilh... 51,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
51,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Osnabrück, Stadt Cu 9 Pfennig 1625 Minimal gewellt, sehr schön  41,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Osnabrück, Stadt Cu 5 Pfennig 1726 IW Kl. Schrötlingsfehler, sehr schön  18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Osnabrück, Stadt Cu 3 Pfennig 1726 Kl. Schrötlingsfehler am Rand, sehr s... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Sachsen-Albertinische Linie 1/6 Taler 1842 G Kl. Randfehler, fast sehr s... 18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Schwarzburg-Rudolstadt Cu 1/4 Kreuzer 1856 Sehr schön Friedrich Günther ... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Schwarzburg-Rudolstadt Cu 1/4 Kreuzer 1860 Sehr schön Friedrich Günther ... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
Schwarzburg-Sondershausen Cu Pfennig 1858 A Sehr schön Günther Friedrich... 14,00 EUR plus 5,00 EUR verzending

Items per pagina  [ 25 | 50 | 75 | 100 ]