Éen klick, vele munten Shops - 500.000 Munten, Medailles en Bankbiljetten!

Welkom bij MA-Shops!
Nieuwe items sinds dagen
[ Vandaag ] [ 2 ] [ 3 ] [ 7 ] [ 14 ] [ SHOPS ]

Quick links - direct naar

Home > categorieën >

Coins Germany before 1871

Bewaar zoekopdracht ontvang e-mail als nieuwe items
zoeken in Germany before 1871

Er zijn artikelen 1 - 120 van totaal 41928 gevonden artikelen weergegeven.

Germany before 1871 volgen
Old Germany A volgen
Old Germany B volgen
Old Germany C volgen
Old Germany D volgen
Old Germany E volgen
Old Germany F volgen
Old Germany G volgen
Old Germany H volgen
Old Germany I volgen
Old Germany J volgen
Old Germany K volgen
Old Germany L volgen
Old Germany M volgen
Old Germany N volgen
Old Germany O volgen
Old Germany P volgen
Old Germany Q volgen
Old Germany R volgen
Old Germany S volgen
Old Germany T volgen
Old Germany U volgen
Old Germany V volgen
Old Germany W volgen
Old Germany XYZ volgen
Credits volgen

€ tot €

tot

MA-Shops galerij, speciale artikelen van MA-Shops handelaren

14,95 EUR

395,00 EUR

130,00 EUR
MA-Shop Baden-Württemb. Bank

295,00 EUR

3275,00 EUR

395,00 EUR
MA-Shop Siee

Schweiz-St. Gallen Taler 1620 schön-sehr schön  100,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
100,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Kamenz Stadt Kipper Pfennig o.J.  vz+  30,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Sachsen Altenburg: Friedrich Wilhelm Heller o.J.  ss  30,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Sachsen Gotha Altenburg Heller 1679  ss  30,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Sachsen Gotha Altenburg 1/6 Taler 1761  ss/s  25,00 EUR plus 1,00 EUR verzending
25,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
Sachsen Weimar 1/6 Taler 1763  ss  29,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
Sachsen Weimar 1/6 Taler 1763 ss
29,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Wiedenbrück Stadt Pfennig 1596  ss  45,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Schlesien Teschen Heller 1622  ss  30,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
Schlesien Teschen Heller 1622 ss
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Bremen Stadt 12 Grote 1841 und 6 Grote 1857  ss  29,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
29,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Trier Erzbistum Schüsselpfennig o.J. ss  19,00 EUR plus 1,00 EUR verzending
19,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
19,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
Trier Erzbistum Schüsselpfennig o.J. ss, Prägeschwächen  15,00 EUR plus 1,00 EUR verzending
15,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
15,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
15,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
Konstanz Brakteat 1248-1274  Konstanz, Brakteat, Bistum Eberhard II. von... 140,00 EUR  plus verzending
140,00 EUR
plus verzending
Salzburg, Erzbistum Taler 1733 Vorzüglich Leopold Anton Eleutherius von ... 590,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
590,00 EUR
plus 10,00 EUR verzending
Regensburg Pfennig o.J. ss    120,00 EUR incl. VAT.,  plus verzending
Regensburg Pfennig o.J. ss
120,00 EUR
incl. VAT., plus verzending
Braunschweig Wolfenbüttel 1 Pfennig 1818 ss      4,00 EUR incl. VAT.,  plus verzending
4,00 EUR
incl. VAT., plus verzending
Hessen-Darmstadt Silbermedaille 1827 fast vz auf die Goldene Hochzeit 27,50 EUR plus 2,00 EUR verzending
27,50 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Würzburg 3 Heller 1623 gutes sehr schön einseitige Prägung 17,50 EUR plus 2,00 EUR verzending
17,50 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Mainz Pfennig 1373-1390 fast sehr schön Adolf I. von Nassau, Miltenberg  24,50 EUR plus 2,00 EUR verzending
24,50 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Oldenburg 4 Grote 1816 Fast sehr schön Peter Friedrich Wilhelm 1785-1823. 22,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
22,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Oldenburg 4 Grote 1840 S Sehr schön Paul Friedrich August 1829-1853. 24,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
24,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Oldenburg 3 Grote 1840 S Sehr schön Paul Friedrich August 1829-1853. 20,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
20,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Oldenburg Grote 1850 B Vorzüglich Paul Friedrich August 1829-1853. 30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Oldenburg Silbergroschen 1848 Sehr schön Paul Friedrich August 1829-1853. 30,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Würzburg 1 Kreuzer 1622 sehr schön Kipperprägung 24,50 EUR plus 2,00 EUR verzending
24,50 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Frankfurt 1 Kreuzer 1676 vz/fast vz, minimal wellig selten, hübsch 78,00 EUR plus 4,25 EUR verzending
78,00 EUR
plus 4,25 EUR verzending
Magdeburg Erzbistum Schüsselpfennig 1623 fast sehr schön  24,00 EUR plus 2,00 EUR verzending
24,00 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Kleve Stüber 1609-1624 fast sehr schön possidierende Fürsten  19,00 EUR plus 2,00 EUR verzending
19,00 EUR
plus 2,00 EUR verzending
Würzburg Pfennig 1198-1202 sehr schön, Prägeschwäche, inkuse Prägung  Ko... 170,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
170,00 EUR
plus 10,00 EUR verzending
Frankfurt Reichstaler 1621 sehr schön, etwas justiert, Zainende  180,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
180,00 EUR
plus 10,00 EUR verzending
Brandenburg-Bayreuth Konventionstaler 1766 sehr schön   120,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
120,00 EUR
plus 10,00 EUR verzending
Frankfurt doppelter Vereinstaler 1861 vz-st, schöne Patina  hübsch 265,00 EUR plus 10,00 EUR verzending
265,00 EUR
plus 10,00 EUR verzending
Schweinfurt Stadt Kipper Kupfer Körtling 1622 ss-vz  50,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
50,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Pommern Stettin Kupfer Scherf 1591 ss  50,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
50,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Passau Bistum: Ernst von Bayern, 1517-40 Einseitiger Pfennig o.J. ss  15,00 EUR plus 1,00 EUR verzending
15,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
Passau Bistum: Ernst von Bayern, 1517-40 Einseitiger Zweier 1534 ss  25,00 EUR plus 1,00 EUR verzending
25,00 EUR
plus 1,00 EUR verzending
OLDENBURG Pistole (5 Taler)   Friedrich August, 1773-1785, Bischof von L... 3575,00 EUR gratis verzending
3575,00 EUR
gratis verzending
PFALZ Karolin   Karl Philipp, 1716-1742. 1195,00 EUR plus 9,90 EUR verzending
1195,00 EUR
plus 9,90 EUR verzending
PFALZ Dukat   Karl Theodor, 1743-1799. 2745,00 EUR gratis verzending
2745,00 EUR
gratis verzending
SACHSEN Dukat   Friedrich August II., 1733-1763. 4595,00 EUR gratis verzending
4595,00 EUR
gratis verzending
WÜRZBURG 2 Dukaten   Friedrich Karl von Schönborn, 1729-1746. 7975,00 EUR gratis verzending
7975,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen 2/3 Taler 1698 HFH Magdeburg Sehr schön Friedrich II... 245,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
245,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1773 A, Berlin Druckstelle, schön - sehr schön... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 1/2 Taler 1764 A, Berlin Selten. Gut ausgeprägt. Seh... 285,00 EUR gratis verzending
285,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen 1/2 Taler 1765 A, Berlin Sehr schön + Friedrich II. ... 265,00 EUR gratis verzending
265,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1785 A, Berlin Sehr schön Friedrich II. 1740-1... 145,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
145,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1785 A, Berlin Fast sehr schön Friedrich II. 1... 110,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
110,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1786 A, Berlin Winz. Schrötlingsfehler am Rand... 145,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
145,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Sterbetaler 1786 A, Berlin Fast sehr schön Friedrich... 165,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
165,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1785 B, Breslau Sehr schön  /  fast sehr schön... 245,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
245,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1764 C, Kleve Winz. Prägeschwäche, sehr schön ... 485,00 EUR gratis verzending
485,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1783 E, Königsberg Winz. Schrötlingsfehler, se... 285,00 EUR gratis verzending
285,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen 1/2 Taler 1764 F, Magdeburg Kl. Schrötlingsfehler, k... 145,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
145,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1789 A, Berlin Sehr schön Friedrich Wilhelm II... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
225,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1790 A, Berlin Sehr schön Friedrich Wilhelm II... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
225,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1789 B, Breslau Fast sehr schön Friedrich Wilh... 165,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
165,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1796 A, Berlin Fast sehr schön Friedrich Wilhe... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 2/3 Taler 1794 S, Schwabach Sehr schön + Friedrich W... 165,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
165,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen 2/3 Taler 1797 Berlin Sehr schön Friedrich Wilhelm I... 445,00 EUR gratis verzending
445,00 EUR
gratis verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1807 A Sehr schön Friedrich Wilhelm III. 1797-... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
225,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1812 A Fast sehr schön  /  sehr schön Friedric... 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1816 B Fast sehr schön  /  sehr schön Friedric... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1817 A Sehr schön Friedrich Wilhelm III. 1797-... 75,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
75,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1818 A Sehr schön + Friedrich Wilhelm III. 179... 110,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
110,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1818 A Fast sehr schön  /  sehr schön Friedric... 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1818 D Fast sehr schön Friedrich Wilhelm III. ... 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1854 A Sehr schön Friedrich Wilhelm IV. 1840-1... 75,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
75,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1859 A Vorzüglich Friedrich Wilhelm IV. 1840-1... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1860 A Sehr schön - vorzüglich Friedrich Wilhe... 65,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
65,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Ausbeutetaler 1859 A Sehr schön Friedrich Wilhelm IV... 85,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
85,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Krönungstaler 1861 A Vorzüglich Wilhelm I. 1861-1888 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Krönungstaler 1861 A Fast vorzüglich Wilhelm I. 1861... 40,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
40,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1861 A Sehr schön Wilhelm I. 1861-1888 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1861 A Sehr schön + Wilhelm I. 1861-1888 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1867 A Winz. Randfehler, vorzüglich - Stempelg... 110,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
110,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1870 A Sehr schön Wilhelm I. 1861-1888 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Taler 1867 B Fast sehr schön  /  sehr schön Wilhelm ... 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Siegestaler 1866 A Sehr schön Wilhelm I. 1861-1888 55,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
55,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Siegestaler 1871 A Vorzüglich Wilhelm I. 1861-1888 45,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
45,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Siegestaler 1871 A Sehr schön - vorzüglich Wilhelm I... 40,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
40,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
40,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Ausbeutetaler 1857 A Winz. Kratzer, sehr schön Fried... 65,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
65,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Bayern 1/2 Gulden 1864 vorzüglch Ludwig II., 1864-1886. 240,00 EUR gratis verzending
240,00 EUR
gratis verzending
Bayern 30 Kreuzer 1726 sehr schön Karl Albrecht 1726 - 1744 40,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
40,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Bayern Konventionstaler 1770 Henkelspur, Randfehler sehr schön Maximilia... 50,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
50,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Preussen Schlesien Breslau 1/2 Groschen 1797 ss Friedrich Wilhelm II. 17... 20,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
20,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Paderborn, Bistum Pfennig 1786 ss+ Friedrich Wilhelm von Westphalen, 178... 35,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
35,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Wismar 3 Pfennige 1830 ss  15,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
Wismar 3 Pfennige 1830 ss
15,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Preussen Breslau Südpolen Groschen 1797 f.ss Friedrich Wilhelm II., 1786... 10,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
10,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Preussen Breslau Südpolen Groschen 1796 f.ss Friedrich Wilhelm II., 1786... 10,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
10,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Waldeck Pyrmont Pfennig 1809 ss- Friedrich, 1763-1812  30,00 EUR plus 3,00 EUR verzending
30,00 EUR
plus 3,00 EUR verzending
Schlesien-Breslau, Fürstentum Groschen 1469-1479 Selten auch in dieser E... 325,00 EUR gratis verzending
325,00 EUR
gratis verzending
Niederlande-Overijssel Rijksdaalder 1610 Sehr selten. Min. Prägeschwäche... 500,00 EUR gratis verzending
500,00 EUR
gratis verzending
Sachsen-Albertinische Linie 2/3 Taler 1692 I Min. Justiert. Vorzüglich J... 475,00 EUR gratis verzending
475,00 EUR
gratis verzending
Regensburg, herzogliche Münzstätte Denar 955-976 n. Chr. Selten. Min. Pr... 350,00 EUR gratis verzending
350,00 EUR
gratis verzending
Regensburg, herzogliche Münzstätte Denar 955-976 n. Chr. Kl. Prägeschwäc... 225,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
225,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Preussen Taler 1775 A s/ss Preussen Taler 1775 A 69,00 EUR gratis verzending
69,00 EUR
gratis verzending
Mansfeld 1/3 Taler 1671 ss+ Mansfeld 1/3 Taler 1671 69,00 EUR gratis verzending
69,00 EUR
gratis verzending
Preussen Friedrichs d`or 1751 A f.vz Friedrich II der Große 1740-1786 3400,00 EUR gratis verzending
3400,00 EUR
gratis verzending
Lauenburg: Julius Franz, 1666-1689. 2/3 Taler "Mit Gegenstempel&quo... 250,00 EUR plus 4,00 EUR verzending
250,00 EUR
plus 4,00 EUR verzending
Pommern-Wolgast Doppelschilling 1619 Kl. Schrötlingsriß, schön - sehr sc... 58,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
58,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1766 E, Königsberg Sehr schön Friedrich II... 21,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
21,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
21,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
21,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1767 E, Königsberg Sehr schön + Friedrich ... 28,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
28,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1755 E, Königsberg Winz. Schrötlingsfehler... 21,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
21,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1767 E, Königsberg Sehr schön Friedrich II... 21,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
21,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1775 E, Königsberg Sehr schön Friedrich II... 16,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
16,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1693 HS Königsberg Sehr schön Friedrich II... 24,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
24,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1694 HS Königsberg Sehr schön Friedrich II... 24,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
24,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
24,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Brandenburg-Preußen Schilling 1695 SD Königsberg Rückseite minimal dezen... 16,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
16,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Lüneburg-Celle Cu Pfennig 1705 Celle Selten. Schön Georg Wi... 12,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
12,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Lüneburg-Celle 1/24 Taler 1688 III Celle Leicht gewellt, se... 18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
18,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Braunschweig-Lüneburg-Celle 1/24 Taler 1688 III Celle Kl. Prägeschwäche,... 18,00 EUR plus 5,00 EUR verzending
18,00 EUR
plus 5,00 EUR verzending
Items per pagina: 25 50 75 100